BRANŻE
ID:252059

Planning Manager (m/k) [rekrutacja prowadzona online]

Numer referencyjny: a0t4H00000kntDEQAY

Firma: Trenkwalder

Miejsce pracy: Września, Słupca, Gniezno

Data publikacji: 2020-04-02

Branża: Produkcja / Przemysł

Rodzaj: Praca stała

Aktualnie dla naszego Klienta poszukujemy osób na stanowisko:

Obowiązki:
  • opracowywanie planu produkcji i kolejności zleceń produkcyjnych,
  • kontrola i bieżące korygowanie planów produkcyjnych zgodnie z zamówieniami,
  • wykonywanie analiz, raportów i zestawień potrzebnych do poprawnego opracowania planu produkcyjnego,
  • utrzymywanie kontaktów z działem marketingu i logistyki,
  • nadzór nad wykonaniem obowiązków, ocena i motywowanie podległych pracowników, organizacja pracy zgodnie z przepisami BHP.
Wymagania:
  • bardzo dobra znajomość języka angielskiego (poziom B1/B2)- w mowie i w piśmie - warunek konieczny,
  • doświadczenie na stanowisku kierowniczym (minimum rok) - warunek konieczny,
  • znajomość norm ISO,
  • umiejętność współpracy w grupie,
  • umiejętność analitycznego myślenia,
  • bardzo dobra organizacja pracy.
Oferujemy:
  • stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę,
  • wynagrodzenie dopasowane do posiadanego doświadczenia oraz umiejętności,
  • system premiowy (miesięczny),
  • pracę w systemie 1-zmianowym (09:00-17:00),
  • pracę w międzynarodowym środowisku u światowego lidera w swojej branży,
  • pracę w przyjaznym i profesjonalnym zespole,
  • dodatkowe benefity pozapłacowe: karta sportowa, prywatna opieka medyczna, ubezpieczenie grupowe itp.,
  • pracę możliwą od zaraz.
Miejsce pracy: Września
Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie CV w języku polskim oraz angielskim.

Obowiązki:opracowywanie planu produkcji i kolejności zleceń produkcyjnych,
kontrola i bieżące korygowanie planów produkcyjnych zgodnie z zamówieniami,
wykonywanie analiz, raportów i zestawień potrzebnych do poprawnego opracowania planu produkcyjnego,
utrzymywanie kontaktów z działem marketingu i logistyki,
nadzór nad wykonaniem obowiązków, ocena i motywowanie podległych pracowników, organizacja pracy zgodnie z przepisami BHP.

Wymagania:bardzo dobra znajomość języka angielskiego (poziom B1/B2)- w mowie i w piśmie - warunek konieczny,
doświadczenie na stanowisku kierowniczym (minimum rok) - warunek konieczny,
znajomość norm ISO,
umiejętność współpracy w grupie,
umiejętność analitycznego myślenia,
bardzo dobra organizacja pracy.

Oferujemy:stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę,
wynagrodzenie dopasowane do posiadanego doświadczenia oraz umiejętności,
system premiowy (miesięczny),
pracę w systemie 1-zmianowym (09:00-17:00),
pracę w międzynarodowym środowisku u światowego lidera w swojej branży,
pracę w przyjaznym i profesjonalnym zespole,
dodatkowe benefity pozapłacowe: karta sportowa, prywatna opieka medyczna, ubezpieczenie grupowe itp.,
pracę możliwą od zaraz.