BRANŻE
ID:255938

Planista Produkcji (m/k)

Numer referencyjny: a0t4H00000t9vcLQAQ

Aktualnie dla naszego Klienta poszukujemy osób na stanowisko:

Miejsce pracy: Dzierżoniów, Wałbrzych, Świdnica

Opis stanowiska:
  • monitorowanie poziomu zapasów materiału wejściowego do produkcji,
  • analiza zamówień i przygotowanie harmonogramu realizacji,
  • opracowywanie planów i przygotowywanie zleceń produkcyjnych,
  • nadzór nad wykonywaniem planu pracy,
  • przygotowywanie raportów wydajności procesu produkcji,
  • realizacja założeń budżetowych przedsiębiorstwa.
Wymagania:
  • wykształcenie techniczne, co najmniej na poziomie średnim,
  • wykształcenie kierunkowe np. inżynierskie z zakresu technologii produkcji obróbki cieplnej będzie dodatkowym atutem,
  • otwartość na poszerzanie wiedzy, szybkie przyswajanie nowych umiejętności,
  • zdolności analityczne, biegła obsługa programów typu arkusze kalkulacyjne Excel (tworzenie makr, tablic przestawnych), PowerPoint
  • zdolności interpersonalne, umiejętność pracy w grupie,
  • wskazana podstawowa znajomość języka angielskiego,
  • znajomość systemu MRP (SAP, AMS) oraz doświadczenie na tożsamym stanowisku w branży automotive będzie dodatkowym atutem.
Oferujemy:
  • atrakcyjne wynagrodzenie oraz zatrudnienie w ramach umowy o pracę bezpośrednio u naszego Klienta,
  • atrakcyjny pakiet szkoleń,
  • możliwość poznania procesów obróbki cieplno-chemicznej,
  • stabilną pracę w międzynarodowej firmie,
  • zdobycie cennego doświadczenia w branży automotive.
Agencja zatrudnienia Trenkwalder & Partner Sp. z o.o., nr cert. 388.

Opis stanowiska:monitorowanie poziomu zapasów materiału wejściowego do produkcji,
analiza zamówień i przygotowanie harmonogramu realizacji,
opracowywanie planów i przygotowywanie zleceń produkcyjnych,
nadzór nad wykonywaniem planu pracy,
przygotowywanie raportów wydajności procesu produkcji,
realizacja założeń budżetowych przedsiębiorstwa.

Wymagania:wykształcenie techniczne, co najmniej na poziomie średnim,
wykształcenie kierunkowe np. inżynierskie z zakresu technologii produkcji obróbki cieplnej będzie dodatkowym atutem,
otwartość na poszerzanie wiedzy, szybkie przyswajanie nowych umiejętności,
zdolności analityczne, biegła obsługa programów typu arkusze kalkulacyjne Excel (tworzenie makr, tablic przestawnych), PowerPoint
zdolności interpersonalne, umiejętność pracy w grupie,
wskazana podstawowa znajomość języka angielskiego,
znajomość systemu MRP (SAP, AMS) oraz doświadczenie na tożsamym stanowisku w branży automotive będzie dodatkowym atutem.

Oferujemy:atrakcyjne wynagrodzenie oraz zatrudnienie w ramach umowy o pracę bezpośrednio u naszego Klienta,
atrakcyjny pakiet szkoleń,
możliwość poznania procesów obróbki cieplno-chemicznej,
stabilną pracę w międzynarodowej firmie,