BRANŻE
ID:247363

Pielęgniarka/Pielęgniarz (Niemcy)

Numer referencyjny: a0t4H00000pM0w3QAC

Aktualnie dla naszego Klienta poszukujemy osób na stanowisko:

Miejsce pracy: Monachium

Obowiązki:
  • leczenie pacjentów oraz sprawowanie opieki ogólnej i specjalistycznej nad pacjentami,
  • prowadzenie dokumentacji pacjentów,
  • udział w wizytach lekarskich oraz diagnostyce i terapii pacjentów.
Wymagania:
  • wykształcenie kierunkowe: pielęgniarstwo lub opieka zdrowotna i pielęgniarstwo dziecięce (wymagany dyplom, certyfikat),
  • prawo do wykonywania zawodu,
  • przyjemność z pracy z pacjentami, empatia,
  • umiejętność pracy w zespole, komunikatywność,
  • dobra ewaluacja, umiejętność podejmowania decyzji,
  • elastyczność oraz umiejętność dostosowania się do sytuacji,
  • znajomość języka niemieckiego na poziomie min. B2.
Oferujemy:
  • stałą umowę o pracę,
  • atrakcyjne, ponadtaryfowe wynagrodzenie w wysokości około 2200 euro netto miesięcznie,
  • urlop w okresie próbnym,
  • żadna godzina pracy nie będzie stracona - wypłata nadgodzin lub wybranie czasu wolnego,
  • elastyczne godziny pracy, według własnych potrzeb,
  • pracę w jednej z najbardziej renomowanych klinik w Niemczech.

Obowiązki:
- leczenie pacjentów oraz sprawowanie opieki ogólnej i specjalistycznej nad pacjentami,
- prowadzenie dokumentacji pacjentów,
- udział w wizytach lekarskich oraz diagnostyce i terapii pacjentów.

Wymagania:
- wykształcenie kierunkowe: pielęgniarstwo lub opieka zdrowotna i pielęgniarstwo dziecięce (wymagany dyplom, certyfikat),
- prawo do wykonywania zawodu,
- przyjemność z pracy z pacjentami, empatia,
- umiejętność pracy w zespole, komunikatywność,
- dobra ewaluacja, umiejętność podejmowania decyzji,
- elastyczność oraz umiejętność dostosowania się do sytuacji,
- znajomość języka niemieckiego na poziomie min. B2.

Oferujemy:
- stałą umowę o pracę,
- atrakcyjne, ponadtaryfowe wynagrodzenie w wysokości około 2200 euro netto miesięcznie,
- urlop w okresie próbnym,
- żadna godzina pracy nie będzie stracona - wypłata nadgodzin lub wybranie czasu wolnego,
- elastyczne godziny pracy, według własnych potrzeb,
- pracę w jednej z najbardziej renomowanych klinik w Niemczech.