BRANŻE
ID:251874

Parkieciarz teakowy (silikonarz, uszczelniacz) - Niemcy

Numer referencyjny: a0t4H00000knqxXQAQ

Firma: Trenkwalder

Miejsce pracy: Niemcy

Data publikacji: 2020-03-16

Branża: Praca fizyczna

Rodzaj: Praca za granicą

Aktualnie dla naszego Klienta poszukujemy osób na stanowisko:

Miejsce pracy: Giebelstadt, Niemcy

Obowiązki:
  • fugowanie silikonem pomiędzy FRP a drewnem,
  • fugowanie między drewnem a drewnem,
  • fugowanie paneli/płyt tekowych.
Wymagania:
  • wykształcenie lub szkolenie na podobnym kierunku będzie dodatkowym atutem,
  • doświadczenie w obróbce spoin silikonowych lub układaniu podłogi - warunek konieczny,
  • umiejętności manualne,
  • samodzielność,
  • znajomość języka niemieckiego na poziomie min. B2 - warunek konieczny,
  • wymagane prawo jazdy oraz własny samochód,
  • gotowość do pracy w nadgodzinach.
Oferujemy:
  • możliwość rozwoju zawodowego,
  • organizację miejsca zakwaterowania wraz z dodatkiem mieszkaniowym,
  • niemiecką umowę o pracę,
  • pełne ubezpieczenie społeczne,
  • wsparcie każdego pracownika.

Obowiązki:fugowanie silikonem pomiędzy FRP a drewnem,
fugowanie między drewnem a drewnem,
fugowanie paneli/płyt tekowych.

Wymagania:wykształcenie lub szkolenie na podobnym kierunku będzie dodatkowym atutem,
doświadczenie w obróbce spoin silikonowych lub układaniu podłogi - warunek konieczny,
umiejętności manualne,
samodzielność,
znajomość języka niemieckiego na poziomie min. B2 - warunek konieczny,
wymagane prawo jazdy oraz własny samochód,
gotowość do pracy w nadgodzinach.

Oferujemy:możliwość rozwoju zawodowego,
organizację miejsca zakwaterowania wraz z dodatkiem mieszkaniowym,
niemiecką umowę o pracę,
pełne ubezpieczenie społeczne,
wsparcie każdego pracownika.