BRANŻE
ID:245414

Pakowacz/Pakowaczka (Stryków)

Numer referencyjny: a0t5800000OaoBTAAZ

Firma: Trenkwalder

Miejsce pracy: woj. łódzkie, Stryków

Data publikacji: 2019-02-26

Branża: Praca fizyczna

Rodzaj: Praca tymczasowa

Trenkwalder jest jednym z liderów w branży HR w Polsce, specjalizując się w rekrutacjach stałych, tymczasowych, outsourcingu i doradztwie personalnym. Trenkwalder należy do Grupy Trenkwalder International AG, która od ponad 30 lat świadczy usługi HR w 17 krajach Europy, wspierając Kandydatów i firmy w realizacji ich celów zawodowych i biznesowych.

Aktualnie dla naszego Klienta poszukujemy osób na stanowisko:

Miejsce pracy: Stryków

Obowiązki:
  • pakowanie drobnych wyrobów i półwyrobów przy linii pakującej, m.in. kosmetyków Gilette, klocków Lego, baterii,
  • dostarczanie komponentów do linii pakującej,
  • przygotowanie produktów do wysyłki,
  • sprawdzanie zgodności komponentów.
Wymagania:
  • chęć do pracy,
  • zdolności manualne,
  • umiejętność obsługi komputera (mile widziana),
  • doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku (mile widziane),
  • dyspozycyjność do pracy w systemie 3-zmianowym,
  • sumienność, dokładność i umiejętność pracy w zespole.
Oferujemy:
  • pracę w systemie 3-zmianowym (po 8 godz. od poniedziałku do piątku), z możliwością dopasowania pracy nawet na jedną zmianę,
  • bezpłatny transport z wielu miejscowości do zakładu pracy,
  • umowę-zlecenie,
  • elastyczne godziny pracy.

Obowiązki:pakowanie drobnych wyrobów i półwyrobów przy linii pakującej, m.in. kosmetyków Gilette, klocków Lego, baterii,
dostarczanie komponentów do linii pakującej,
przygotowanie produktów do wysyłki,
sprawdzanie zgodności komponentów.

Wymagania:chęć do pracy,
zdolności manualne,
umiejętność obsługi komputera (mile widziana),
doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku (mile widziane),
dyspozycyjność do pracy w systemie 3-zmianowym,
sumienność, dokładność i umiejętność pracy w zespole.

Oferujemy:pracę w systemie 3-zmianowym (po 8 godz. od poniedziałku do piątku), z możliwością dopasowania pracy nawet na jedną zmianę,
bezpłatny transport z wielu miejscowości do zakładu pracy,
umowę-zlecenie,
elastyczne godziny pracy.