BRANŻE
ID:247854

PRZEDSTAWICIEL HANDLOWY

Eurocash Serwis

to firma powstała z połączenia KDWT Impuls z Service FMCG (Kolporter), lider sprzedaży produktów impulsowych oraz wyrobów tytoniowych.

Zespół Eurocash Serwis poszukuje obecnie kandydatów na powyższe stanowisko.

Miejsce pracy: Łomża

KLUCZOWE ZADANIA:
  • aktywna sprzedaż produktów znajdujących się w ofercie firmy odbiorcom detalicznym
  • odbiór należności
  • rozwijanie kontaktów handlowych z obecnymi klientami oraz aktywne pozyskiwanie nowych
IDEALNY KANDYDAT POWINIEN:
  • posiadać doświadczenie w pracy na stanowisku
  • przedstawiciela handlowego w branży
  • tytoniowej, spożywczej lub FMCG
  • być nastawiony na realizację celów
  • posiadać znajomość technik sprzedaży
  • być komunikaty i posiadać umiejętność
  • nawiązywania kontaktów
  • posiadać minimum średnie wykształcenie
  • posiadać prawo jazdy kat. B
NA TYM STANOWISKU ZAPEWNIAMY:
  • zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę
  • pracę od poniedziałku do piątku
  • atrakcyjne wynagrodzenie (podstawa + premia zadaniowa)
  • dodatkowa premia za rozwój sieci klientów
  • samochód służbowy i telefon komórkowy
  • możliwość szkoleń i zdobywania doświadczeń w prężnie rozwijającej się firmie dystrybucyjnej
  • pracę na samodzielnym stanowisku
  • rozbudowany pakiet świadczeń socjalnych w tym m.in.: stypendia dla dzieci
  • bony oraz paczki świąteczne, karta sportowa, uczestnictwo w spotkaniach
  • firmowych, dodatkowe ubezpieczenie grupowe na preferencyjnych warunkach

Prześlij swoje CV i dołącz do naszego zespołu!

WYRAŻAM ZGODĘ NA PRZETWARZANIE MOICH DANYCH OSOBOWYCH DLA POTRZEB NIEZBĘDNYCH DO REALIZACJI PROCESU REKRUTACJI (ZGODNIE Z USTAWĄ Z DNIA. 28.08.1997 ROKU O OCHRONIE DANYCH OSOBOWYCH; TEKST JEDNOLITY: DZ.U.Z 2016R., POZ.1182 ZE ZM.).

to firma powstała z połączenia KDWT Impuls z Service FMCG (Kolporter), lider sprzedaży produktów impulsowych oraz wyrobów tytoniowych. Zespół Eurocash Serwis poszukuje obecnie kandydatów na powyższe stanowisko.

 Aktualnie do naszego zespołu poszukujemy Kandydata na poniższe stanowisko:

aktywna sprzedaż produktów znajdujących się w ofercie firmy odbiorcom detalicznym
odbiór należności
rozwijanie kontaktów handlowych z obecnymi klientami oraz aktywne pozyskiwanie nowych
posiadać doświadczenie w pracy na stanowisku
przedstawiciela handlowego w branży
tytoniowej, spożywczej lub FMCG
być nastawiony na realizację celów
posiadać znajomość technik sprzedaży
być komunikaty i posiadać umiejętność
nawiązywania kontaktów
posiadać minimum średnie wykształcenie
posiadać prawo jazdy kat. B
zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę
pracę od poniedziałku do piątku
atrakcyjne wynagrodzenie (podstawa + premia zadaniowa)
dodatkowa premia za rozwój sieci klientów
samochód służbowy i telefon komórkowy
możliwość szkoleń i zdobywania doświadczeń w prężnie rozwijającej się firmie dystrybucyjnej
pracę na samodzielnym stanowisku
rozbudowany pakiet świadczeń socjalnych w tym m.in.: stypendia dla dzieci
bony oraz paczki świąteczne, karta sportowa, uczestnictwo w spotkaniach
firmowych, dodatkowe ubezpieczenie grupowe na preferencyjnych warunkach