BRANŻE
ID:245293

PRZEDSTAWICIEL HANDLOWY

Eurocash Dystrybucja:

To lider na rynku dystrybucji FMCG w Polsce, jednostka biznesowa powstała w wyniku połączenia Eurocash S.A. i Tradis Sp. z o.o. w kwietniu 2014 roku.

Aktualnie do naszego zespołu poszukujemy Kandydata na poniższe stanowisko:

Miejsce pracy: Bełchatów, Piotrków Trybunalski, Sieradz, Zduńska Wola

Lubisz jeździć samochodem i być ciągle w ruchu?
Handel to Twój żywioł, a rozmawiając z klientem czujesz się jak ryba w wodzie?
Jeśli tak, to szukamy właśnie Ciebie!

Kluczowe zadania:
  • Pozyskiwanie nowych klientów.
  • Realizacja strategii handlowej w powierzonym regionie (zachodniopomorskie),
  • Utrzymywanie i rozwijanie kontaktów handlowych,
  • Realizacja planów sprzedaży,
  • Organizacja aktywnej sprzedaży.
Jeżeli jesteś osobą, która:
  • posiada doświadczenie na podobnym stanowisku
  • zna branżę FMCG (mile widziane)
  • ma wykształcenie minimum średnie
  • jest komunikatywna i potrafi nawiązywać kontakty z klientami
  • posiada wysoką kulturę osobistą
  • chce pozyskiwać nowe umiejętności, w tym techniki sprzedaży i umiejętności negocjacyjne
  • jest nastawiona na realizację celów
  • potrafi planować i organizować własną pracę
  • posiada czynne prawo jazdy kat. B
  • zna pakiet MS Office

Prześlij swoje CV i dołącz do naszego zespołu!

W zamian możemy Ci zaoferować:

  • zatrudnienie na podstawie umowy o pracę w firmie będącej liderem na rynku
  • pracę dynamiczną, pełną ciekawych wyzwań
  • niezbędne narzędzia pracy, w tym samochód służbowy, telefon
  • bogaty pakiet socjalny (prywatna opieka medyczna, paczki świąteczne, pikniki rodzinne, karty przedpłacone oraz karty fitness i ubezpieczenie grupowe na preferencyjnych warunkach)

WYRAŻAM ZGODĘ NA PRZETWARZANIE MOICH DANYCH OSOBOWYCH DLA POTRZEB NIEZBĘDNYCH DO REALIZACJI PROCESU REKRUTACJI (ZGODNIE Z USTAWĄ Z DNIA. 28.08.1997 ROKU O OCHRONIE DANYCH OSOBOWYCH; TEKST JEDNOLITY: DZ.U.Z 2016R., POZ.1182 ZE ZM.).

Miejsce pracy: Bełchatów, Piotrków Trybunalski, Sieradz, Zduńska Wola

Idealny kandydat powinien:
  • Posiadać doświadczenie na podobnym stanowisku,
  • Mieć wykształcenie min. Średnie,
  • Posiadać wysoką kulturę osobistą, być komunikatywnym i umiejętnie nawiązywać relacje z klientami,
  • Chcieć pozyskiwać nowe umiejętności – w tym technik sprzedaży oraz umiejętności negocjacyjnych,
  • Być nastawiony na realizację celów,
  • Posiadać umiejętność planowania i organizowania pracy własnej,
  • Mieć prawo jazdy kat. B,
  • Znać pakiet MS Office.
Na tym stanowisku zapewniamy
  • Stabilne zatrudnienie na podstawie umowy o pracę.
  • Wynagrodzenie zasadnicze + premia.
  • Samochód + telefon.
  • Odpowiedzialne zadania i samodzielność w podejmowaniu decyzji.
  • Pakiet benefitów pozapłacowych tj.: opieka medyczna, karta multisport.
  • Bogaty pakiet socjalny.
  • Możliwość rozwoju wewnątrz Grupy.