BRANŻE
ID:262769

PRACOWNIK PRODUKCYJNY MONTER

Opis firmy:

Firma MOL Sp. z o.o. jest od 30 lat czołowym producentem przesłon okiennych na terenie całej Europy i ciągle powiększa swój zasięg.
W związku z nadchodzącym sezonem 2022 na rolety, markizy, moskitiery poszukuje pracowników do pracy na produkcji i magazynie.

Opis stanowiska:

Praca lekka polegająca na pomocy przy montażu rolet, moskitier, markiz oraz pakowaniu wyrobów gotowych na magazynie.
Praca od poniedziałku do piątku po 8 godzin. W szczycie sezonu (kwiecień-czerwiec) możliwa praca po 10 godzin lub na dwie zmiany po 8 godzin.
Godziny i dni pracy do uzgodnienia z kierownikiem produkcji.

Stawka od 20 - 22 pln / godz. netto.

Dojazd autobusami 160,168,146.

Oczekujemy:

  • odpowiedzialności,
  • punktualności,
  • podstawowej obsługi elektronarzędzi (wkrętarka)

Oferujemy:

Wynagrodzenie płatne do 5 -tego dnia następnego miesiąca, możliwość przejścia na umowę o pracę.