BRANŻE
ID:273460

PRACOWNIK BIUROWY

Firma: BASEN ELEMELEK

Stanowisko: Pracownik Biurowy

Miejsce pracy: woj. zachodniopomorskie, Stargard

Data publikacji: 2023-03-22

Branża: Sport / Rekreacja, Administracja biurowa, Obsługa klienta, Obsługa klienta / Sprzedaż

Rodzaj: Praca stała

Liczba wakatów: 1

Wynagrodzenie: od 2200 do 3000 PLN netto miesięcznie

Liczba godzin dziennie: 6

Godziny pracy:

  • poniedziałek:14 - 18
  • wtorek:10 - 18
  • środa:10 - 18
  • czwartek:14 - 18
  • piątek:14 - 18

Opis firmy:

Poszukiwany pracownik biurowy do obsługi naszych cudownych Klientów ... tych małych i tych dużych

PRACA W GODZINACH RANNYCH I POPOŁUDNIOWYCH
PONIEDZIAŁEK - PIĄTEK (do 18.00)
Na basenie mamy już grafik, który będzie funkcjonował do końca roku szkolnego tj. czerwiec 2023.
Od września będziemy pracować nad nowym grafikiem, ale zawsze będzie to praca mniej więcej do 18.00 w roku szkolnym.
W wakacje jest więcej luzu i praca przy pomocy na półkoloni, gorący okres mamy od połowy sierpnia do połowy października.

Opis stanowiska:

Kogo poszukujemy?
  • Pozytywnie zakręconych ludzi
  • Lubiących pracę i zabawę z dziećmi
  • Energicznych i kreatywnych mających dobry kontakt z Klientami i współpracownikami
  • Ogarniających podstawowe tematy komputerów, drukarek etc.
  • Mile widziane doświadczenie pedagogiczne, studenci wychowania fizycznego, rekreacji i wszystkich innych kierunków związanych z naszą profesją

Oczekujemy:

Jaki zakres obowiązków?
  • Pomoc w prowadzeniu biura, efektywne zarządzanie dokumentacją.
  • Wsparcie w sprzedaży i reklamie, przygotowanie treści na potrzeby marketingowe.
  • Obsługa telefoniczna Klientów dbając o najwyższą jakość usług.
  • Znajomość programów komputerowych i narzędzi biurowych.
  • Utrzymywanie dobrej komunikacji z menadżerem i rodzicami.
  • Pomoc w budowaniu pozytywnego wizerunku firmy.
  • Uśmiech na twarzy, nawet w pochmurne dni

Oferujemy:

Poniżej godziny pracy, które chcielibyśmy zachować w miarę możliwości Wszystko jest do dogadania
  • Pn. (14-18)
  • Wt. (10-18)
  • Śr. (10-18)
  • Czw. (14-18)
  • Pt. (14-18)
Na początek umowa zlecenie, jeżeli dwie strony będą zadowolone z współpracy siadamy do dalszych rozmów
Jeśli jesteś kontaktową, energiczną osobą Lubisz papiery i pracę z Klientami?
Jesteś kreatywna i sumienna … a sport i woda jest Twoją pasją - to szukamy właśnie Ciebie!