BRANŻE
ID:252642

Osoba do pracy w klimatycznym obiekcie w Borach Tucholskich

Firma: Leśne Apartamenty

Stanowisko: Pracownik Pensjonatu

Miejsce pracy: woj. kujawsko-pomorskie, Bielska Struga

Data publikacji: 2020-06-01

Branża: Informatyka / Internet, Gastronomia / Catering

Rodzaj: Praca tymczasowa

Liczba wakatów: 2

Wynagrodzenie: od 2500 do 3500 PLN brutto miesięcznie

Liczba godzin dziennie: 8

Opis firmy:

Klimatyczny, mały (4 apartamenty i pokój) obiekt w Borach Tucholskich  w środku lasu położony w pobliżu Woziwody, zatrudni na okres od 10 czerwca do 30 sierpnia najchętniej panie do pracy w charakterze obsługi. Zwykle jest u nas 5 rodzin, które przebywają jednocześnie, czasem mniej.

Opis stanowiska:

W zakresie obowiązków jest pomoc w kuchni, sprzątanie pokoi (1xtygodniu) oraz dbanie o przestrzeń wspólną (korytarz, wiata) , trawę i podlewanie kwiatów ponadto kontakt z gośćmi i rozwiązywanie bieżących problemów.
Oferta pracy jest elastyczna, istnieje możliwość pracy po 4 dni w tygodniu, ale i również przez cały tydzień.  Potrzebuję pracownika w godz. 7.00-10.00 codziennie nd-pt 14.00-19.00 mniej więcej. Dodatkowo zawsze w sobotę min. 10-17.00, ewentualnie do 19.00.

Oczekujemy:

Szukamy osób pozytywnie nastawionych do pracy, z własną inicjatywą w działaniu, mile widziane doświadczenie w branży. Dodatkowym atutem będzie umiejętność gotowania.

Oferujemy:

Istnieje możliwość zakwaterowania i wyżywienia w czasie pracy.
Wynagrodzenie jest adekwatne do ilości pracy, stawka godzinna to 17zł/h brutto. Wynagrodzenie w zależności od wyboru opcji z zakwaterowaniem lub bez i ilości godzin pracy.