BRANŻE
ID:241904

Orderpicker w Xenos B.V. Waalwijk

Opis firmy:

OTTO Polska Sp. z o.o. jedna z wiodących firm w branży agencji pracy i doradztwa personalnego oferuje pracę w Polsce i za granicą.
Obecnie dla jednego z naszych klientów poszukujemy kandydatów na stanowisko:

Miejsce: Keurweg 26, Waalwijk
Rodzaj pracy: Umowa na czas określony

Opis stanowiska:

Warunki zatrudnienia:

Co oferujemy:
  • Cotygodniowej wypłaty
  • Prace w zgranym zespole
  • Stale godziny pracy
  • Zarobki:
22 lata i starsi € 11.04
21 lat € 9.39
20 lat € 7.73
18-19 lat € 6,61

Wymagania:
  • Znajomość języka angielskiego lub holenderskiego
  • Doświadczenie w pracy magazynowej
  • Motywacja oraz chęć wykonywania wszystkich prac magazynowych, nie tylko zbierania zamówień

Opis stanowiska

Praca polega na zbieraniu zamówień oraz wszelkich innych praca magazynowych t.j. przygotowywanie do wysyłki, załadunek kontenerowy itp.

Informacje o firmie

Firma Xenos B.V. jest liderem na rynku produktów gospodarstwa domowego, ozdób oraz wyposażenia. Sklepy Xenos znajdują się w całej Holandii i są jednymi z najczęściej odwiedzanych sklepów ze sprzętem gospodarstwa domowego w kraju.