BRANŻE
ID:240501

Opiekunka Osób Starszych w Anglii lub w Niemczech

Opis firmy:

Promedica24 to firma zajmująca się świadczeniem usług opiekuńczych dla osób starszych. Lider rynku opieki domowej w Europie, z ponad 14-letnim doświadczeniem. Firma dysponuje siecią 56 biur rekrutacyjnych w Europie, z czego aż 44 mieści się w Polsce. Do tej pory zaufało nam już ponad 34.200 Opiekunek i Opiekunów seniorów. W 2017 roku Promedica24 po raz kolejny została wyróżniona godłem „Solidnego Pracodawcy” oraz „Lidera HR”.

Opis stanowiska:

 Praca dla STUDENTA / Praca na WAKACJE
Opiekun/ka osób starszych

Miejsce pracy: Niemcy lub Anglia

ATRAKCYJNA PRACA NA WAKACJE
PRACUJ JAKO OPIEKUNKA SENIORÓW W NIEMCZECH LUB ANGLII

Studiujesz, uczysz się w szkole policealnej i chciałabyś podjąć wakacyjną pracę?
Nic prostszego, poszukujemy otwartych i empatycznych osób, z gotowością do pracy za granicą.

PROMEDICA24 TO SOLIDNY PRACODAWCA, KTÓREMU MOŻESZ ZAUFAĆ.

  • Posiadamy największą na rynku bazę ofert pracy!
  •  Zaufało nam już 33.000 Opiekunów, a co 4. osobę poleciła nasza zadowolona Opiekunka.
  • Rekrutujemy na terenie całej Polski!

Oczekujemy:

  •  Znajomości języka niemieckiego lub angielskiego;
  •  Status ucznia/studenta;
  • Doświadczenia w opiece (np. rodzinne);
  • Odpowiedzialności, empatii, cierpliwości.

Oferujemy:

  • Załatwiamy wszystkie formalności i opłacamy dodatkowe ubezpieczenie.
  • Gwarantujemy transport, zamieszkanie i wyżywienie
  • Dajemy Ci 24-godzinne wsparcie telefoniczne.

Dane kontaktowe:

Warszawa
Al. Jerozolimskie 94, 10 piętro
tel. 506 289 039

Białystok
ul. Św. Mikołaja 1, lokal 13, (1 piętro)
tel. 502 626 447

Siedlce
ul. Czerwonego Krzyża 21
tel. 502 913 156

Płock
ul. Bielska 17/1, 1 piętro
tel. 519 690 460

Więcej na:

Do przesłanej oferty prosimy dołączyć oświadczenie: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celu proponowania mi ofert pracy w charakterze opiekuna przez spółkę Promedica Care Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie (00-807) przy Al. Jerozolimskich 94”.

Informujemy o możliwości wycofania w dowolnym momencie udzielonej zgody przez wysłanie maila na adres: daneosobowe@promedica24.pl  lub drogą telefoniczną dzwoniąc na numer: +48 22 120 21 00, pisemnie na adres: Aleje Jerozolimskie 94, 00-807 Warszawa, lub osobiście. Cofnięcie zgody nie będzie wpływało na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano na podstawie zgody przed jej cofnięciem.

 Administratorem danych osobowych jest spółka Promedica Care Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie (00-807) przy Al. Jerozolimskich 94. Dane osobowe będą przetwarzane w celu proponowania ofert pracy w charakterze opiekuna. Prosimy o zapoznanie się z pełną informacją  dotyczącą ochrony Pani/Pana danych osobowych  na stronie internetowej: https://promedica24.com.pl/ochrona-twoich-danych-osobowych/