BRANŻE
ID:240501

Opiekunka Osób Starszych w Anglii lub w Niemczech

Opis firmy:

Promedica24 to firma zajmująca się świadczeniem usług opiekuńczych dla osób starszych. Lider rynku opieki domowej w Europie, z ponad 14-letnim doświadczeniem. Firma dysponuje siecią 56 biur rekrutacyjnych w Europie, z czego aż 44 mieści się w Polsce. Do tej pory zaufało nam już ponad 34.200 Opiekunek i Opiekunów seniorów. W 2017 roku Promedica24 po raz kolejny została wyróżniona godłem „Solidnego Pracodawcy” oraz „Lidera HR”.

Opis stanowiska:

 Praca dla STUDENTA / Praca na WAKACJE
Opiekun/ka osób starszych

Miejsce pracy: Niemcy lub Anglia

ATRAKCYJNA PRACA NA WAKACJE
PRACUJ JAKO OPIEKUNKA SENIORÓW W NIEMCZECH LUB ANGLII

Studiujesz, uczysz się w szkole policealnej i chciałabyś podjąć wakacyjną pracę?
Nic prostszego, poszukujemy otwartych i empatycznych osób, z gotowością do pracy za granicą.

PROMEDICA24 TO SOLIDNY PRACODAWCA, KTÓREMU MOŻESZ ZAUFAĆ.

  • Posiadamy największą na rynku bazę ofert pracy!
  •  Zaufało nam już 33.000 Opiekunów, a co 4. osobę poleciła nasza zadowolona Opiekunka.
  • Rekrutujemy na terenie całej Polski!

Oczekujemy:

  •  Znajomości języka niemieckiego lub angielskiego;
  •  Status ucznia/studenta;
  • Doświadczenia w opiece (np. rodzinne);
  • Odpowiedzialności, empatii, cierpliwości.

Oferujemy:

  • Załatwiamy wszystkie formalności i opłacamy dodatkowe ubezpieczenie.
  • Gwarantujemy transport, zamieszkanie i wyżywienie
  • Dajemy Ci 24-godzinne wsparcie telefoniczne.