BRANŻE
ID:261376

Opiekun produktu e-commerce

Opis firmy:

Wierzymy, że doświadczenie i pasja są podstawą sukcesu. Dziś doceniają to nasi klienci, partnerzy i pracownicy. To właśnie sprawiło, że w ciągu 17 lat staliśmy się jednym z wiodących dystrybutorów elementów i komponentów pneumatyki siłowej.
Osiągnięcie obecnej pozycji nie byłoby możliwe bez wartości jakie wyznajemy i ludzi, z którymi wspólnie realizujemy cele. Od początku firmę tworzą ludzie z pasją i ogromnym doświadczeniem w branży pneumatyki i automatyki. Ważne są dla nas takie wartości jak szacunek, profesjonalizm i wiedza.
Jeśli podzielasz naszą filozofię, zachęcamy do aplikowania.

Opis stanowiska:

Twoje zadania - będziesz je realizował po etapie wdrożenia:
  • wprowadzanie nazw, opisów, zdjęć i innych danych dla produktów oraz kategorii w sklepie internetowym
  • masowa edycja danych
  • import nowych produktów do sklepu

Oczekujemy:

Możesz pracować w rozwijającej się firmie, jeśli ten profil pasuje do Ciebie i posiadasz:

  • znajomość MS Office, w szczególności Excela
  • własny laptop
  • znajomość HTML będzie mile widziana

Oferujemy:

To tylko kilka najważniejszych informacji. Inne będą miłą niespodzianką:

  • umowa o dzieło lub umowa zlecenia
  • atrakcyjna stawka za godzinę
  • praca od poniedziałku do piątku w godzinach 8.00 – 16.00 (elastycznie, niekoniecznie w pełnym wymiarze)
  • świetna atmosfera ;-)
  • możliwość współtworzenia największego sklepu z pneumatyką w Polsce