BRANŻE
ID:262367

Opiekun klienta biznesowego

Firma: Pravna Group

Stanowisko: Opiekun Klienta

Miejsce pracy: woj. wielkopolskie

Data publikacji: 2022-01-11

Branża: Prawo / Administracja, Obsługa klienta / Sprzedaż

Rodzaj: Praca stała

Wynagrodzenie: od 2500 do 6000 PLN netto miesięcznie

Liczba godzin dziennie: 8

Godziny pracy:

  • poniedziałek:8 - 16
  • wtorek:8 - 16
  • środa:8 - 16
  • czwartek:8 - 16
  • piątek:8 - 16

Opis firmy:

Jesteśmy liderem w Polsce w zakresie obsługi prawnej online.

Jeśli szukasz stabilnej pracy: która da Ci komfort i satysfakcję, jesteś osobą, która doskonale czuje się w dynamicznym środowisku, kontakt telefoniczny z klientem nie sprawia Ci problemu, cenisz jasne zasady współpracy i do tego lubisz co jakiś czas po pracy spotkać się na grillu, to być może jest to stanowisko, którego szukasz.

Do naszego zespołu szukamy opiekuna klienta biznesowego. Wszystkiego Cię nauczymy, nie wymagamy doświadczenia w sprzedaży i w zakresie prawa.

Inwestujemy w Ciebie, a Ty zdobywasz realne do osiągnięcia progi, które przekładają się na Twoje wysokie zarobki.

Dołącz do nas, a staniesz się cennym członkiem zgranego zespołu.

Opis stanowiska:

  • kontakt telefoniczny i mailowy z pozyskanym już klientem,
  • sprzedaż jednej z naszych usług — specjalizujesz się w zakresie swojego produktu,
  • posprzedażowa opieka nad klientem,
  • współpraca i kontakt z działem realizacji prawnej.

Oczekujemy:

  • dostępności do pracy od poniedziałku do piątku w godzinach 8:30-16:30,
  • otwartości na nowe wyzwania i rozwój,
  • umiejętności pracy w zespole,
  • komunikatywności, otwartości,
  • umiejętności dobrej organizacji pracy.

Oferujemy:

  • pracę w kreatywnym i zgranym zespole ludzi zorientowanych na sukces,
  • zarobki nawet do 6000 zł/miesiąc,
  • warsztaty rozwojowe każdego dnia,
  • benefity + programy motywacyjne + dodatki do wypłaty,
  • pozytywną atmosferę w pracy z młodym i energicznym zespołem,
  • spotkania integracyjne, budżet imprezowy,
  • pracę na nowoczesnym sprzęcie, w biurze w centrum Poznania,