BRANŻE
ID:246594

Opiekun/Koordynator Lokacji Mieszkaniowej

Opis firmy:

OTTO Polska Sp. z o.o jedna z wiodących firm z branży agencji pracy i doradztwa personalnego oferuje pracę w Polsce i za granicą.

Opis stanowiska:

Rodzaj pracy: Umowa na czas określony

WARUNKI ZATRUDNIENIA
  • Wynagrodzenie uzaleznione od doswiadczenia i kwalifikacji.
  • Mozliwosc rozwoju.

WYMAGANIA
  • Dobrych umiejetnosci organizacyjnych, zdolnosci przywodczych, umiejetnosci analitycznego myslenia, rzetelnosci i otwartosci.
  • Dobrej znajomosci jezyka angielskiego.
  • Dyspozycyjnosci do pracy na dlugi okres czasu.
  • Prawa jazdy kat. B.

OPIS STANOWISKA

  • Opieka nad pracownikami podczas przyjazdu i zjazdu.
  • Kontrola czystosci domkow.
  • Drobne prace konserwacyjne.
  • Pomoc pracownikom na zakwaterowaniu.
  • Pilnowanie obiektu.
  • Zgłaszasz wykroczenia, szkody i nieprawidłowości związane z przestrzeganiem.
  • zasady domu przez naszych mieszkańców.
  • Obsługujesz i rozpatrujesz skargi w określonym terminie.
  • Jesteś dostępny 24/7 w nagłych przypadkach.

INFORMACJE O FIRMIE
Poszukujemy kandydatow do pracy na calej Holandii jako Opiekun lokacji mieszkaniowej.