BRANŻE
ID:257153

Operator wytaczarki/maszyny skrawającej

Numer referencyjny: a0t4H00000tF0YqQAK

Trenkwalder jest jednym z liderów w branży HR w Polsce, specjalizując się w rekrutacjach stałych, tymczasowych, outsourcingu i doradztwie personalnym. Trenkwalder należy do Grupy Trenkwalder International AG, która od ponad 30 lat świadczy usługi HR w 17 krajach Europy, wspierając Kandydatów i firmy w realizacji ich celów zawodowych i biznesowych.

Aktualnie dla naszego Klienta poszukujemy osób na stanowisko:

Miejsce pracy: Rogoźno, Oborniki, Ryczywół, Wągrowiec, Skoki

Zakres obowiązków:
  • obsługa maszyny skrawającej/wytaczarki,
  • obsługa urządzeń warsztatowych: frezarki, tokarki, szlifierki,
  • wykonywanie detali na podstawie dokumentacji technicznej,
  • kontrolowanie jakości wyrobu,
  • prowadzenie konserwacji, utrzymanie czystości oraz porządku,
  • zgłaszanie usterek oraz awarii maszyn/urządzeń/sprzętu
  • raportowanie zleceń produkcyjnych w systemie wewnętrznym.
Wymagania:
  • doświadczenie w pracy na stanowisku operator wytaczarki lub frezarki konwencjonalnej,
  • wykształcenie min. zawodowe,
  • umiejętność obsługi narzędzi pomiarowych: wysokościomierz, suwmiarka, mikromierz, średnicówka,
  • umiejętność czytania rysunku technicznego,
  • znajomość obsługi komputera,
  • umiejętność doboru parametrów skrawania.
Oferujemy:
  • umowę o pracę (zatrudnienie bezpośrednio u naszego klienta),
  • atrakcyjne wynagrodzenie oraz system premiowy,
  • możliwość długofalowej współpracy,
  • możliwość rozwoju zawodowego,
  • przyjazną atmosferę w miejscu pracy,
  • dodatkowe szkolenia pozwalające podnoszenie kwalifikacji
  • benefity: prywatna opieka medyczna, karnety sportowo-rekreacyjne.
Miejsce pracy: Rogoźno (dojazd we własnym zakresie).

Agencja zatrudnienia Trenkwalder & Partner Sp. z o.o., nr cert. 388.

Zakres obowiązków:obsługa maszyny skrawającej/wytaczarki,
obsługa urządzeń warsztatowych: frezarki, tokarki, szlifierki,
wykonywanie detali na podstawie dokumentacji technicznej,
kontrolowanie jakości wyrobu,
prowadzenie konserwacji, utrzymanie czystości oraz porządku,
zgłaszanie usterek oraz awarii maszyn/urządzeń/sprzętu
raportowanie zleceń produkcyjnych w systemie wewnętrznym.

Wymagania:doświadczenie w pracy na stanowisku operator wytaczarki lub frezarki konwencjonalnej,
wykształcenie min. zawodowe,
umiejętność obsługi narzędzi pomiarowych: wysokościomierz, suwmiarka, mikromierz, średnicówka,
umiejętność czytania rysunku technicznego,
znajomość obsługi komputera,
umiejętność doboru parametrów skrawania.

Oferujemy:umowę o pracę (zatrudnienie bezpośrednio u naszego klienta),
atrakcyjne wynagrodzenie oraz system premiowy,
możliwość długofalowej współpracy,
możliwość rozwoju zawodowego,
przyjazną atmosferę w miejscu pracy,
dodatkowe szkolenia pozwalające podnoszenie kwalifikacji
benefity: prywatna opieka medyczna, karnety sportowo-rekreacyjne.