BRANŻE
ID:246146

Operator wózków widłowych / Magazynier (m/k)

Numer referencyjny: a0t4H00000WJEyOQAX

Aktualnie dla naszego Klienta poszukujemy osób na stanowisko:

Miejsce pracy: Września

Obowiązki:
  • przyjmowanie towaru do magazynu i rozmieszczanie go zgodnie z obowiązującymi zasadami,
  • kompletowanie zamówień i dostarczanie na linię produkcyjną,
  • kontrola zgodności stanów magazynowych,
  • utrzymywanie porządku i czystości w magazynie,
  • przestrzeganie przepisów bezpieczeństwa i ppoż.
Wymagania:
  • doświadczenie w pracach magazynowych,
  • dyspozycyjność do pracy od poniedziałku do piątku (możliwe weekendy w ramach nadgodzin),
  • gotowość do pracy w systemie 3-zmianowym,
  • umiejętność pracy w zespole,
  • uprawnienia do obsługi wózków widłowych.
Oferujemy:
  • zatrudnienie na podstawie umowy o pracę tymczasową, z możliwością przejścia na umowę o pracę u klienta po 7 miesiącach,
  • podstawowe wynagrodzenie + premia uznaniowa,
  • możliwość rozwoju w strukturach firmy.

Obowiązki:
- przyjmowanie towaru do magazynu i rozmieszczanie go zgodnie z obowiązującymi zasadami,
- kompletowanie zamówień i dostarczanie na linię produkcyjną,
- kontrola zgodności stanów magazynowych,
- utrzymywanie porządku i czystości w magazynie,
- przestrzeganie przepisów bezpieczeństwa i ppoż.

Wymagania:
- doświadczenie w pracach magazynowych,
- dyspozycyjność do pracy od poniedziałku do piątku (możliwe weekendy w ramach nadgodzin),
- gotowość do pracy w systemie 3-zmianowym,
- umiejętność pracy w zespole,
- uprawnienia do obsługi wózków widłowych.

Oferujemy:
- zatrudnienie na podstawie umowy o pracę tymczasową, z możliwością przejścia na umowę o pracę u klienta po 7 miesiącach,
- podstawowe wynagrodzenie + premia uznaniowa,
- możliwość rozwoju w strukturach firmy.