BRANŻE
ID:254485

Operator wózka widłowego z uprawnieniami UDT kat. I lub II WJO

Numer referencyjny: a0t4H00000sNpOrQAK

Trenkwalder jest jednym z liderów w branży HR w Polsce, specjalizując się w rekrutacjach stałych, tymczasowych, outsourcingu i doradztwie personalnym. Trenkwalder należy do Grupy Trenkwalder International AG, która od ponad 30 lat świadczy usługi HR w 17 krajach Europy, wspierając Kandydatów i firmy w realizacji ich celów zawodowych i biznesowych.

Aktualnie dla naszego Klienta poszukujemy osób na stanowisko:

Miejsce pracy: Kostrzyn nad Odrą, Gorzów Wielkopolski

Obowiązki:
  • obsługa wózka widłowego,
  • proste prace magazynowe.
Wymagania:
  • uprawnienia UDT kat. I lub II WJO,
  • dyspozycyjność do pracy w systemie 3-zmianowym (w tym w dni wolne).
Oferujemy:
  • stawkę godzinową brutto w wys. 45 zł/godzinę,
  • pracę na 2-4 tygodnie,
  • zatrudnienie na podstawie umowy-zlecenia,
  • miejsce pracy: Kostrzyn nad Odrą.
Zapraszamy do składania aplikacji - ilość miejsc ograniczona. Więcej szczegółów pod nr tel.: +48 723 979 916.

Agencja zatrudnienia Trenkwalder & Partner Sp. z o.o., nr cert. 388.

Obowiązki:obsługa wózka widłowego,
proste prace magazynowe.

Wymagania:uprawnienia UDT kat. I lub II WJO,
dyspozycyjność do pracy w systemie 3-zmianowym (w tym w dni wolne).

Oferujemy:stawkę godzinową brutto w wys. 45 zł/godzinę,
pracę na 2-4 tygodnie,
zatrudnienie na podstawie umowy-zlecenia,
miejsce pracy: Kostrzyn nad Odrą.