BRANŻE
ID:241304

Operator wózka widłowego (wysoki skład)

Numer referencyjny: a0t5800000FbyueAAB

Aktualnie dla naszego Klienta poszukujemy osób na stanowisko:

Miejsce pracy: Buk, Poznań, Opalenica, Plewiska

Obowiązki:
  • obsługa wózka widłowego,
  • rozładunek/załadunek towaru,
  • prace magazynowe.
Wymagania:
  • mile widziana umiejętność obsługi skanera,
  • udokumentowane doświadczenie jako operator wózka widłowego wysokiego składowania,
  • dyspozycyjność do pracy zmianowej.
Oferujemy:
  • umowę o pracę,
  • pracę w systemie 3-zmianowym (4 brygady),
  • stabilność zatrudnienia i możliwość rozwoju w międzynarodowej firmie,
  • wszelkie niezbędne nowoczesne narzędzia pracy,
  • dodatkowe świadczenia (prywatna opieka medyczna, dofinansowanie posiłków i pakietu sportowego),
  • ciekawą, pełną wyzwań pracę.
Miejsce pracy: Buk (dogodna możliwość dojazdu PKP z Poznania)

Obowiązki:obsługa wózka widłowego,
rozładunek/załadunek towaru,
prace magazynowe.

Wymagania:mile widziana umiejętność obsługi skanera,
udokumentowane doświadczenie jako operator wózka widłowego wysokiego składowania,
dyspozycyjność do pracy zmianowej.

Oferujemy:umowę o pracę,
pracę w systemie 3-zmianowym (4 brygady),
stabilność zatrudnienia i możliwość rozwoju w międzynarodowej firmie,
wszelkie niezbędne nowoczesne narzędzia pracy,
dodatkowe świadczenia (prywatna opieka medyczna, dofinansowanie posiłków i pakietu sportowego),
ciekawą, pełną wyzwań pracę.