BRANŻE
ID:281140

Operator wózka widłowego (m/k)

Numer referencyjny: a0tbI000000tCYPQA2

Firma: Trenkwalder

Miejsce pracy: woj. małopolskie, Olewin

Data publikacji: 2024-03-29

Branża: Produkcja / Przemysł

Rodzaj: Praca tymczasowa

Aktualnie dla naszego Klienta poszukujemy osób na stanowisko:

Zakres obowiązków:
  • pobieranie i składowanie towaru,
  • wykonywanie załadunku i rozładunku z wykorzystaniem wózka jezdniowego,
  • zabezpieczanie ładunków podczas transportu,
  • wykonywanie transportu wózkiem paletowym.

Wymagania:
  • uprawnienia UDT,
  • dyspozycyjność do pracy w systemie 3-zmianowym.

Oferujemy:
  • umowę o pracę tymczasową od pierwszego dnia zatrudnienia,
  • możliwość dołączenia do pakietu sportowego, prywatnej opieki medycznej.

Agencja zatrudnienia Trenkwalder & Partner Sp. z o.o., nr cert. 388.

pobieranie i składowanie towaru,
wykonywanie załadunku i rozładunku z wykorzystaniem wózka jezdniowego,
zabezpieczanie ładunków podczas transportu,
wykonywanie transportu wózkiem paletowym.

Wymagania:

uprawnienia UDT,
dyspozycyjność do pracy w systemie 3-zmianowym.

Oferujemy:

umowę o pracę tymczasową od pierwszego dnia zatrudnienia,
możliwość dołączenia do pakietu sportowego, prywatnej opieki medycznej.