BRANŻE
ID:243477

Operator wózka widłowego (m/k)

Numer referencyjny: a0t5800000FZOruAAH

Firma: Trenkwalder

Miejsce pracy: woj. dolnośląskie, Kłodzko

Data publikacji: 2018-10-29

Branża: Logistyka / Dystrybucja, Praca fizyczna

Rodzaj: Praca stała

Trenkwalder jest jednym z liderów w branży HR w Polsce, specjalizując się w rekrutacjach stałych, tymczasowych, outsourcingu i doradztwie personalnym. Trenkwalder należy do Grupy Trenkwalder International AG, która od ponad 30 lat świadczy usługi HR w 17 krajach Europy, wspierając Kandydatów i firmy w realizacji ich celów zawodowych i biznesowych.

Aktualnie dla naszego Klienta poszukujemy osób na stanowisko:

Miejsce pracy: Kłodzko

Obowiązki:
  • wydawanie detali z magazynu na stanowiska produkcyjne,
  • obsługa wózka widłowego,
  • dbanie o ład i porządek w miejscu pracy.
Wymagania:
  • unijne uprawnienia do obsługi wózków widłowych,
  • dyspozycyjność do pracy na 3 zmiany,
  • brak przeciwwskazań zdrowotnych,
  • sprawność fizyczna.
Oferujemy:
  • zatrudnienie bezpośrednio przez naszego klienta w Czechach na podstawie umowy o pracę na cały etat,
  • atrakcyjne wynagrodzenie!
  • premie pracownicze!
  • bony żywnościowe (Stravinki) finansowane w 50%,
  • wolne weekendy.
  • darmowy dojazd autobusem na trasie: Krosnowice - Kłodzko - Nowa Ruda - Polanica-Zdrój - Szczytna - Duszniki-Zdrój - Lewin Kłodzki - Kudowa-Zdrój.
  • darmowy dojazd autobusem na trasie: Bystrzyca Kłodzka - Domaszków - Goworów - Międzylesie - Boboszów.

Obowiązki:wydawanie detali z magazynu na stanowiska produkcyjne,
obsługa wózka widłowego,
dbanie o ład i porządek w miejscu pracy.

Wymagania:unijne uprawnienia do obsługi wózków widłowych,
dyspozycyjność do pracy na 3 zmiany,
brak przeciwwskazań zdrowotnych,
sprawność fizyczna.

Oferujemy:zatrudnienie bezpośrednio przez naszego klienta w Czechach na podstawie umowy o pracę na cały etat,
atrakcyjne wynagrodzenie!
premie pracownicze!
bony żywnościowe (Stravinki) finansowane w 50%,
wolne weekendy.
darmowy dojazd autobusem na trasie: Krosnowice - Kłodzko - Nowa Ruda - Polanica-Zdrój - Szczytna - Duszniki-Zdrój - Lewin Kłodzki - Kudowa-Zdrój.
darmowy dojazd autobusem na trasie: Bystrzyca Kłodzka - Domaszków - Goworów - Międzylesie - Boboszów.