BRANŻE
ID:254201

Operator wózka widłowego

Numer referencyjny: a0t4H00000sNem1QAC

Trenkwalder jest jednym z liderów w branży HR w Polsce, specjalizując się w rekrutacjach stałych, tymczasowych, outsourcingu i doradztwie personalnym. Trenkwalder należy do Grupy Trenkwalder International AG, która od ponad 30 lat świadczy usługi HR w 17 krajach Europy, wspierając Kandydatów i firmy w realizacji ich celów zawodowych i biznesowych.

Aktualnie dla naszego Klienta poszukujemy osób na stanowisko:

Miejsce pracy: Będzieszyn, Pruszcz Gdański, Wojanowo, Rusocin

Obowiązki:
  • obsługa wózka widłowego wysokiego składowania,
  • transport materiałów po terenie magazynu,
  • obsługa skanera,
  • inwentaryzacja towaru,
  • kontrola stanów magazynowych.
Wymagania:
  • doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku (mile widziane doświadczenie w pracy wózkiem bocznym wysokiego składowania),
  • posiadanie uprawnień do obsługi wózków widłowych wydanych przez UDT - mile widziane,
  • gotowość do pracy w systemie 3-zmianowym równoważnym.
Oferujemy:
  • pracę na terenie Będzieszyna,
  • pracę w systemie równoważnym, np. za pracę w niedzielę inny dzień wolny w tygodniu,
  • zatrudnienie bezpośrednio u naszego klienta, na umowę o pracę,
  • atrakcyjny system wynagrodzeń, który zawiera: stawkę zasadniczą, premię oraz dodatek transportowy,
  • możliwość rozwoju (szkolenia) oraz awansu,
  • możliwość zdobycia uprawnień potwierdzonych przez UDT,
  • możliwość skorzystania z benefitów pozapłacowych (pakiet sportowy, pakiet medyczny i ubezpieczenie grupowe),
  • pakiet socjalny (paczki oraz bony świąteczne),
  • przyjazną atmosferę w pracy,
  • pełne wdrożenie dla nowych pracowników.
Za proces rekrutacyjny odpowiada konsultant Anita Dehling, tel. 795 428 478.

Agencja zatrudnienia Trenkwalder & Partner Sp. z o.o., nr cert. 388.

Obowiązki:obsługa wózka widłowego wysokiego składowania,
transport materiałów po terenie magazynu,
obsługa skanera,
inwentaryzacja towaru,
kontrola stanów magazynowych.

Wymagania:doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku (mile widziane doświadczenie w pracy wózkiem bocznym wysokiego składowania),
posiadanie uprawnień do obsługi wózków widłowych wydanych przez UDT - mile widziane,
gotowość do pracy w systemie 3-zmianowym równoważnym.

Oferujemy:pracę na terenie Będzieszyna,
pracę w systemie równoważnym, np. za pracę w niedzielę inny dzień wolny w tygodniu,
zatrudnienie bezpośrednio u naszego klienta, na umowę o pracę,
atrakcyjny system wynagrodzeń, który zawiera: stawkę zasadniczą, premię oraz dodatek transportowy,
możliwość rozwoju (szkolenia) oraz awansu,
możliwość zdobycia uprawnień potwierdzonych przez UDT,
możliwość skorzystania z benefitów pozapłacowych (pakiet sportowy, pakiet medyczny i ubezpieczenie grupowe),
pakiet socjalny (paczki oraz bony świąteczne),
przyjazną atmosferę w pracy,
pełne wdrożenie dla nowych pracowników.