BRANŻE
ID:247316

Operator wózka widłowego

Numer referencyjny: a0t4H00000gOsvhQAC

Aktualnie dla naszego Klienta poszukujemy osób na stanowisko:

Miejsce pracy: Bielany Wrocławskie

Obowiązki:
  • odpowiedzialność za procesy załadunku i rozładunku w magazynie,
  • zarządzanie bezpieczeństwem, jakością, zapasami oraz wynikami,
  • obsługa klientów,
  • nadzór nad procesem reklamacji.
Wymagania:
  • min. rok doświadczenia w wewnętrznych procesach logistycznych,
  • mile widziane uprawnienia do obsługi wózków widłowych,
  • mile widziana znajomość języka angielskiego,
  • analityczne myślenie, dbałość o szczegóły i umiejętność efektywnego zarządzania czasem.
Oferujemy:
  • współpracę w oparciu o umowę o pracę,
  • atrakcyjne zarobki,
  • pracę w nowym zakładzie produkcyjnym z najnowocześniejszym parkiem maszynowym i zaawansowanymi rozwiązaniami produkcyjnymi,
  • pracę w międzynarodowej firmie, o wysokich standardach produkcji.

Obowiązki:
- odpowiedzialność za procesy załadunku i rozładunku w magazynie,
- zarządzanie bezpieczeństwem, jakością, zapasami oraz wynikami,
- obsługa klientów,
- nadzór nad procesem reklamacji.

Wymagania:
- min. rok doświadczenia w wewnętrznych procesach logistycznych,
- mile widziane uprawnienia do obsługi wózków widłowych,
- mile widziana znajomość języka angielskiego,
- analityczne myślenie, dbałość o szczegóły i umiejętność efektywnego zarządzania czasem.

Oferujemy:
- współpracę w oparciu o umowę o pracę,
- atrakcyjne zarobki,
- pracę w nowym zakładzie produkcyjnym z najnowocześniejszym parkiem maszynowym i zaawansowanymi rozwiązaniami produkcyjnymi,
- pracę w międzynarodowej firmie, o wysokich standardach produkcji.