BRANŻE
ID:246004

Operator wózka widłowego

Numer referencyjny: a0t5800000ZtgVdAAJ

Aktualnie dla naszego Klienta poszukujemy osób na stanowisko:

Miejsce pracy: Sosnowiec

Obowiązki:
  • rozładunki/załadunki towaru,
  • obsługa wózka widłowego,
  • pakowanie towaru,
  • wprowadzanie danych do systemu.
Wymagania:
  • uprawnienia do obsługi wózków widłowych UDT - warunek konieczny,
  • gotowość podjęcia pracy na 3 zmiany,
  • doświadczenie w pracy w magazynie,
  • podstawowa znajomość obsługi komputera,
  • zaangażowanie, sumienność.
Oferujemy:
  • umowę o pracę, chcemy się związać z Tobą na stałe,
  • wolne weekendy,
  • pakiet OK System dla chętnych,
  • prywatną opiekę medyczną dla zainteresowanych,
  • ubezpieczenie grupowe na preferencyjnych warunkach.

Obowiązki:
- rozładunki/załadunki towaru,
- obsługa wózka widłowego,
- pakowanie towaru,
- wprowadzanie danych do systemu.

Wymagania:
- uprawnienia do obsługi wózków widłowych UDT - warunek konieczny,
- gotowość podjęcia pracy na 3 zmiany,
- doświadczenie w pracy w magazynie,
- podstawowa znajomość obsługi komputera,
- zaangażowanie, sumienność.

Oferujemy:
- umowę o pracę, chcemy się związać z Tobą na stałe,
- wolne weekendy,
- pakiet OK System dla chętnych,
- prywatną opiekę medyczną dla zainteresowanych,
- ubezpieczenie grupowe na preferencyjnych warunkach.