BRANŻE
ID:245533

Operator urządzeń linii produkcyjnej

Numer referencyjny: a0t4H00000pM0ifQAC

Firma: Trenkwalder

Miejsce pracy: woj. małopolskie, Staniątki

Data publikacji: 2019-03-04

Branża: Produkcja / Przemysł

Rodzaj: Praca tymczasowa

Aktualnie dla naszego Klienta poszukujemy osób na stanowisko:

Miejsce pracy: Staniątki

Obowiązki:
  • bieżąca i zgodna z przyjętymi standardami obsługa maszyny lub grupy maszyn i urządzeń linii produkcyjnej,
  • regularne, terminowe i zgodne z wymaganiami przekazywanie danych z pracy linii do raportów,
  • wykonywanie testów jakościowych produktów i surowców,
  • wykonywanie przezbrojeń maszyny na inne formaty,
  • koordynowanie działań w zakresie utrzymania ruchu w swoim rejonie (np. zlecanie prac i nadzór nad ich wykonaniem).
Wymagania:
  • wykształcenie min. średnie techniczne (mechanik maszyn/elektromechanik maszyn),
  • doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku w firmie o pokrewnej branży,
  • umiejętności techniczne,
  • umiejętność pracy w zespole,
  • gotowość do podjęcia pracy w systemie zmianowym,
  • uprawnienia SEP do 1 kV mile widziane,
  • ważne badania sanitarno-epidemiologiczne mile widziane.
Oferujemy:
  • zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę na rok,
  • pracę w nowoczesnym środowisku produkcyjnym o najwyższych standardach jakości,
  • pracę w systemie równoważnym.

Obowiązki:bieżąca i zgodna z przyjętymi standardami obsługa maszyny lub grupy maszyn i urządzeń linii produkcyjnej,
regularne, terminowe i zgodne z wymaganiami przekazywanie danych z pracy linii do raportów,
wykonywanie testów jakościowych produktów i surowców,
wykonywanie przezbrojeń maszyny na inne formaty,
koordynowanie działań w zakresie utrzymania ruchu w swoim rejonie (np. zlecanie prac i nadzór nad ich wykonaniem).

Wymagania: wykształcenie min. średnie techniczne (mechanik maszyn/elektromechanik maszyn),
doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku w firmie o pokrewnej branży,
umiejętności techniczne,
umiejętność pracy w zespole,
gotowość do podjęcia pracy w systemie zmianowym,
uprawnienia SEP do 1 kV mile widziane,
ważne badania sanitarno-epidemiologiczne mile widziane.

Oferujemy:zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę na rok,
pracę w nowoczesnym środowisku produkcyjnym o najwyższych standardach jakości,
pracę w systemie równoważnym.