BRANŻE
ID:251866

Operator tokarek wielowrzecionowych sterowanych krzywką

Numer referencyjny: a0t4H00000kncx2QAA

Aktualnie dla naszego Klienta poszukujemy osób na stanowisko:

Miejsce pracy: Kędzierzyn-Koźle, Strzelce Opolskie, Prudnik, Zdzieszowice

Obowiązki:
  • samodzielna obsługa tokarek wielowrzecionowych sterowanych krzywką,
  • stosowanie się do ogólnych i wydziałowych instrukcji pracy, wprowadzanie wpisów do księgi zmianowej oraz wymaganych list i raportów,
  • kontrola i przestrzeganie ustalonych (zadanych) czasów produkcji, dokumentacji technologicznej,
  • regularna konserwacja i naprawa urządzeń produkcyjnych, narzędzi i środków pomocniczych,
  • rozwiązywanie problemów jakościowych,
  • pomiary części według planu kontroli.
Wymagania:
  • umiejętność posługiwania się rysunkiem oraz dokumentacją techniczną,
  • minimum 3 lata doświadczenia zawodowego w obsłudze tokarek wielowrzecionowych sterowanych krzywką,
  • kandydat musi posiadać wiedzę na temat sposobu obróbki metali, znajomość parametrów, doboru oprzyrządowania i narzędzi,
  • umiejętność posługiwania się przyrządami pomiarowymi,
  • dobra organizacja pracy własnej oraz umiejętność pracy w zespole,
  • dyspozycyjność do pracy zmianowej,
  • doświadczenie w obróbce metali,
  • elastyczność oraz umiejętność pracy w zespole.
Oferujemy:
  • pracę w Kędzierzynie-Koźlu,
  • stabilne zatrudnienie na podstawie umowy o pracę bezpośrednio w firmie naszego klienta,
  • premię dzienną oraz premię za brak absencji,
  • możliwości rozwoju oraz awansu, ścieżka kariery określona według indeksu kompetencji,
  • pakiet szkoleń oraz opiekę mentora w trakcie wdrażania w strukturę firmy,
  • pracę w międzynarodowym środowisku,
  • szeroki pakiet socjalny (m.in. sportowy, medyczny, ubezpieczenie na życie etc.),
  • możliwość wyjazdów na delegacje zagraniczne.

Obowiązki:samodzielna obsługa tokarek wielowrzecionowych sterowanych krzywką,
stosowanie się do ogólnych i wydziałowych instrukcji pracy, wprowadzanie wpisów do księgi zmianowej oraz wymaganych list i raportów,
kontrola i przestrzeganie ustalonych (zadanych) czasów produkcji, dokumentacji technologicznej,
regularna konserwacja i naprawa urządzeń produkcyjnych, narzędzi i środków pomocniczych,
rozwiązywanie problemów jakościowych,
pomiary części według planu kontroli.

Wymagania:umiejętność posługiwania się rysunkiem oraz dokumentacją techniczną,
minimum 3 lata doświadczenia zawodowego w obsłudze tokarek wielowrzecionowych sterowanych krzywką,
kandydat musi posiadać wiedzę na temat sposobu obróbki metali, znajomość parametrów, doboru oprzyrządowania i narzędzi,
umiejętność posługiwania się przyrządami pomiarowymi,
dobra organizacja pracy własnej oraz umiejętność pracy w zespole,
dyspozycyjność do pracy zmianowej,
doświadczenie w obróbce metali,
elastyczność oraz umiejętność pracy w zespole.

Oferujemy:pracę w Kędzierzynie-Koźlu,
stabilne zatrudnienie na podstawie umowy o pracę bezpośrednio w firmie naszego klienta,
premię dzienną oraz premię za brak absencji,
możliwości rozwoju oraz awansu, ścieżka kariery określona według indeksu kompetencji,
pakiet szkoleń oraz opiekę mentora w trakcie wdrażania w strukturę firmy,
pracę w międzynarodowym środowisku,
szeroki pakiet socjalny (m.in. sportowy, medyczny, ubezpieczenie na życie etc.),
możliwość wyjazdów na delegacje zagraniczne.