BRANŻE
ID:244486

Operator rozlewu - Pilawa

Numer referencyjny: a0t5800000ZtV7UAAV

Firma: Trenkwalder

Miejsce pracy: woj. mazowieckie, Pilawa

Data publikacji: 2018-12-28

Branża: Produkcja / Przemysł, Praca fizyczna

Rodzaj: Praca tymczasowa

Trenkwalder jest jednym z liderów w branży HR w Polsce, specjalizując się w rekrutacjach stałych, tymczasowych, outsourcingu i doradztwie personalnym. Trenkwalder należy do Grupy Trenkwalder International AG, która od ponad 30 lat świadczy usługi HR w 17 krajach Europy, wspierając Kandydatów i firmy w realizacji ich celów zawodowych i biznesowych.

Aktualnie dla naszego Klienta poszukujemy osób na stanowisko:

Miejsce pracy: Pilawa

Obowiązki:
  • zapewnienie prawidłowego rozlewu i pakowania produkowanych wyrobów,
  • obsługa linii produkcyjnej,
  • prowadzenie i zapisywanie wyników kontroli jakości wyrobów,
  • prowadzenie rejestru zdarzeń podczas rozlewu,
  • wykonywanie przezbrojeń maszyny na inne formaty,
  • czyszczenie i konserwacja maszyny,
  • podstawowa obsługa techniczna i zgłaszanie usterek do działu utrzymania ruchu.
Wymagania:
  • mile widziane doświadczenie na produkcji,
  • chęci do pracy dwu- lub trzyzmianowej od poniedziałku do piątku,
  • chęci do przyuczenia się do nowych obowiązków,
  • mile widziane osoby, które posiadają uprawnienia do obsługi wózków widłowych.
Oferujemy:
  • długoterminową umowę o pracę na pełen etat,
  • wynagrodzenie podstawowe + premia,
  • po okresie próbnym wzrost wynagrodzenia + dodatki,
  • kilkudniowe przeszkolenie w pełni płatne i zaliczane do czasu pracy,
  • dodatkowe benefity pozapłacowe: karta multisport, ubezpieczenie grupowe, zniżki na zakup produktów firmy,
  • możliwość dowozu pracowników z miejscowości oddalonych od miejsca pracy pow. 50 km,
  • oferta pracy tymczasowej.

Obowiązki:zapewnienie prawidłowego rozlewu i pakowania produkowanych wyrobów,
obsługa linii produkcyjnej,
prowadzenie i zapisywanie wyników kontroli jakości wyrobów,
prowadzenie rejestru zdarzeń podczas rozlewu,
wykonywanie przezbrojeń maszyny na inne formaty,
czyszczenie i konserwacja maszyny,
podstawowa obsługa techniczna i zgłaszanie usterek do działu utrzymania ruchu.

Wymagania:mile widziane doświadczenie na produkcji,
chęci do pracy dwu- lub trzyzmianowej od poniedziałku do piątku,
chęci do przyuczenia się do nowych obowiązków,
mile widziane osoby, które posiadają uprawnienia do obsługi wózków widłowych.

Oferujemy:długoterminową umowę o pracę na pełen etat,
wynagrodzenie podstawowe + premia,
po okresie próbnym wzrost wynagrodzenia + dodatki,
kilkudniowe przeszkolenie w pełni płatne i zaliczane do czasu pracy,
dodatkowe benefity pozapłacowe: karta multisport, ubezpieczenie grupowe, zniżki na zakup produktów firmy,
możliwość dowozu pracowników z miejscowości oddalonych od miejsca pracy pow. 50 km,
oferta pracy tymczasowej.