BRANŻE
ID:273160

Operator produkcji (m/k)

Numer referencyjny: a0t6N000000nDl6QAE

Aktualnie dla naszego Klienta poszukujemy osób na stanowisko:

Miejsce pracy: Skierniewice, Łowicz

Obowiązki:
  • pakowanie rdzeni magnetycznych,
  • kontrola wizualna produktów,
  • sprawdzanie wadliwości i selekcja wyrobów gotowych.
Wymagania:
  • wykształcenie minimum zawodowe,
  • precyzja, odpowiedzialność,
  • doświadczenie w pracy w przedsiębiorstwie produkcyjnym - mile widziane.
Oferujemy:
  • zatrudnienie na podstawie umowy o pracę tymczasową na pełen etat,
  • atrakcyjne wynagrodzenie,
  • pracę w systemie 3-zmianowym lub 4-brygadowym,
  • pracę na dłuższy okres,
  • bezpłatny transport: Łowicz, Bobrowniki, Dzierzgów, Bełchów, Sierakowice Lewe, Sierakowice Prawe, Mokra Prawa, Mokra Lewa, Wola Drzewiecka, Lipce Reymontowskie, Święte Laski, Słomków, Maków, Krężce, Dąbrowice, Halinów, Skierniewice (oś. Zadębie), Skierniewice ul. Rawska, Skierniewice ul. Sobieskiego, Miedniewice, Rawka, Skierniewice ul. Skłodowska, Nowobielańska, Armii Krajowej, Wyszyńskiego, Łowicz, Placencja, Bobrowniki, Parma, Polesie, Stachlew, Sielce Prawe, Wola Makowska, Mokra Lewa, Jeżów, Gzów, Janisławice, Lnisno, Byczki, Godzianów, Zapady, Nowe Rowiska, Dębowa Góra, Balcerów, Skierniewice, ul. Mszczonowska, Stary Łajszczew - Kamion - Prandotów - Franciszkany - Kaczorów - Strzyboga - Podtrzcianna.
Agencja zatrudnienia Trenkwalder & Partner Sp. z o.o., nr cert. 388.

Obowiązki:pakowanie rdzeni magnetycznych,
kontrola wizualna produktów,
sprawdzanie wadliwości i selekcja wyrobów gotowych.

Wymagania:wykształcenie minimum zawodowe,
precyzja, odpowiedzialność,
doświadczenie w pracy w przedsiębiorstwie produkcyjnym - mile widziane.

Oferujemy:zatrudnienie na podstawie umowy o pracę tymczasową na pełen etat,
atrakcyjne wynagrodzenie,
pracę w systemie 3-zmianowym lub 4-brygadowym,
pracę na dłuższy okres,
bezpłatny transport: Łowicz, Bobrowniki, Dzierzgów, Bełchów, Sierakowice Lewe, Sierakowice Prawe, Mokra Prawa, Mokra Lewa, Wola Drzewiecka, Lipce Reymontowskie, Święte Laski, Słomków, Maków, Krężce, Dąbrowice, Halinów, Skierniewice (oś. Zadębie), Skierniewice ul. Rawska, Skierniewice ul. Sobieskiego, Miedniewice, Rawka, Skierniewice ul. Skłodowska, Nowobielańska, Armii Krajowej, Wyszyńskiego, Łowicz, Placencja, Bobrowniki, Parma, Polesie, Stachlew, Sielce Prawe, Wola Makowska, Mokra Lewa, Jeżów, Gzów, Janisławice, Lnisno, Byczki, Godzianów, Zapady, Nowe Rowiska, Dębowa Góra, Balcerów, Skierniewice, ul. Mszczonowska, Stary Łajszczew - Kamion - Prandotów - Franciszkany - Kaczorów - Strzyboga - Podtrzcianna.