BRANŻE
ID:259627

Operator produkcji (m/k)

Numer referencyjny: a0t6N000000AKBWQA4

Aktualnie dla naszego Klienta poszukujemy osób na stanowisko:

Miejsce pracy: Środa Śląska, Brzeg Dolny, Wołów

Obowiązki:
  • obsługa maszyn i urządzeń znajdujących się w obszarze produkcyjnym,
  • rozliczanie produkcji,
  • dbałość o jakość produktu,
  • monitorowanie procesu produkcyjnego,
  • zaangażowanie i motywowanie innych pracowników do dbałości o bezpieczeństwo w miejscu pracy i doskonalenie standardów.
Wymagania:
  • swobodne korzystanie z oprogramowania Office,
  • mile widziane doświadczenie w pracy na produkcji,
  • kreatywne podejście do rozwiązywania problemów produkcyjnych,
  • odpowiedzialność w podejmowaniu decyzji,
  • chęć rozwoju zawodowego,
  • dyspozycyjność do pracy w systemie 4-brygadowym.
Oferujemy:
  • umowę o pracę bezpośrednio z firmą naszego klienta,
  • po okresie próbnym - umowa na czas nieokreślony,
  • wynagrodzenie 3800 zł brutto + premia 800 zł brutto (przez okres próbny), po okresie próbnym 4000 zł brutto + premia 900 zł brutto,
  • system pracy 4-brygadowy 8-godzinny,
  • szereg benefitów m.in. opieka medyczna LuxMed, bilety na wydarzenia kulturalno-sportowe, nagrody jubileuszowe.
Agencja zatrudnienia Trenkwalder & Partner Sp. z o.o., nr cert. 388.

Obowiązki:obsługa maszyn i urządzeń znajdujących się w obszarze produkcyjnym,
rozliczanie produkcji,
dbałość o jakość produktu,
monitorowanie procesu produkcyjnego,
zaangażowanie i motywowanie innych pracowników do dbałości o bezpieczeństwo w miejscu pracy i doskonalenie standardów.

Wymagania:swobodne korzystanie z oprogramowania Office,
mile widziane doświadczenie w pracy na produkcji,
kreatywne podejście do rozwiązywania problemów produkcyjnych,
odpowiedzialność w podejmowaniu decyzji,
chęć rozwoju zawodowego,
dyspozycyjność do pracy w systemie 4-brygadowym.

Oferujemy:umowę o pracę bezpośrednio z firmą naszego klienta,
po okresie próbnym - umowa na czas nieokreślony,
wynagrodzenie 3800 zł brutto + premia 800 zł brutto (przez okres próbny), po okresie próbnym 4000 zł brutto + premia 900 zł brutto,
system pracy 4-brygadowy 8-godzinny,
szereg benefitów m.in. opieka medyczna LuxMed, bilety na wydarzenia kulturalno-sportowe, nagrody jubileuszowe.