BRANŻE
ID:257979

Operator produkcji (m/k)

Numer referencyjny: a0t4H00000tF94QQAS

Firma: Trenkwalder

Miejsce pracy: woj. podkarpackie, Jasionka

Data publikacji: 2021-07-08

Branża: Produkcja / Przemysł

Rodzaj: Praca stała

Aktualnie dla naszego Klienta poszukujemy osób na stanowisko:

Miejsce pracy: Jasionka

Opis stanowiska:
  • praca związana z produkcją różnych części samochodowych,
  • przezbrajanie oraz obsługa narzędzi pomiarowych,
  • obsługa maszyn i urządzeń produkcyjnych,
  • przestrzeganie przepisów BHP,
  • utrzymywanie obszaru w czystości i ustalonym porządku.
Wymagania:
  • mile widziane doświadczenie w pracy na stanowisku produkcyjnym,
  • umiejętność czytania rysunku technicznego,
  • mile widziana umiejętność posługiwania się podstawowymi narzędziami pomiarowymi,
  • umiejętność pracy w zespole,
  • gotowość do pracy w systemie 3-zmianowym lub 4-brygadowym,
  • zdolności manualne,
  • zaangażowanie,
  • podstawowa umiejętność obsługi komputera.
Oferujemy:
  • umowę o prace,
  • szukamy osób do stałej współpracy,
  • bogaty pakiet socjalny (prywatna opieka medyczna, ubezpieczenie grupowe, karta sportowa),
  • dostęp do nowoczesnej technologii,
  • miesięczną premię efektywności.
Bliższe informacje pod numerem telefonu: 665 284 003.

Agencja Zatrudnienia Trenkwalder & Partner Sp. z o.o., nr cert. 388.

Opis stanowiska:praca związana z produkcją różnych części samochodowych,
przezbrajanie oraz obsługa narzędzi pomiarowych,
obsługa maszyn i urządzeń produkcyjnych,
przestrzeganie przepisów BHP,
utrzymywanie obszaru w czystości i ustalonym porządku.

Wymagania:mile widziane doświadczenie w pracy na stanowisku produkcyjnym,
umiejętność czytania rysunku technicznego,
mile widziana umiejętność posługiwania się podstawowymi narzędziami pomiarowymi,
umiejętność pracy w zespole,
gotowość do pracy w systemie 3-zmianowym lub 4-brygadowym,
zdolności manualne,
zaangażowanie,
podstawowa umiejętność obsługi komputera.

Oferujemy:umowę o prace,
szukamy osób do stałej współpracy,
bogaty pakiet socjalny (prywatna opieka medyczna, ubezpieczenie grupowe, karta sportowa),
dostęp do nowoczesnej technologii,
miesięczną premię efektywności.