BRANŻE
ID:238029

Operator produkcji (m/k)

Numer referencyjny: a0t5800000FZiuMAAT

Firma: Trenkwalder

Miejsce pracy: Wrocław, Kąty Wrocławskie

Data publikacji: 2018-01-19

Branża: Produkcja / Przemysł

Rodzaj: Praca tymczasowa

Aktualnie dla naszego Klienta poszukujemy osób na stanowisko:

Obowiązki:
  • układanie towaru na siatki i palety,
  • obsługa maszyn i urządzeń produkcyjnych,
  • obsługa urządzenia do owijania palet folią,
  • wprowadzanie danych do systemu komputerowego,
  • dbanie o porządek na stanowisku pracy,
  • współpraca z zespołem.
Wymagania:
  • gotowość do pracy w systemie trzyzmianowym,
  • zaangażowanie w powierzone obowiązki,
  • odpowiedzialność za powierzone zadania,
  • sumienność i rzetelność,
  • umiejętność współpracy w zespole.
Oferujemy:
  • współpracę w oparciu o umowę o pracę,
  • stawkę 3025 zł brutto za miesiąc oraz premie, dodatki za pracę na II oraz III zmianie (możliwy zarobek miesięczny nawet do 4134 zł brutto),
  • premię za polecenie pracownika do pracy - do 1000 zł brutto,
  • pracę na pełen etat, w systemie trzyzmianowym,
  • możliwość bezpośredniego zatrudnienia u klienta,
  • terminową wypłatę wynagrodzenia,
  • pracę na rzecz renomowanej firmy, uznanego producenta wyrobów medycznych,
  • pracę w czystych, higienicznych warunkach.

Obowiązki:układanie towaru na siatki i palety,
obsługa maszyn i urządzeń produkcyjnych,
obsługa urządzenia do owijania palet folią,
wprowadzanie danych do systemu komputerowego,
dbanie o porządek na stanowisku pracy,
współpraca z zespołem.

Wymagania:gotowość do pracy w systemie trzyzmianowym,
zaangażowanie w powierzone obowiązki,
odpowiedzialność za powierzone zadania,
sumienność i rzetelność,
umiejętność współpracy w zespole.

Oferujemy:współpracę w oparciu o umowę o pracę,
stawkę 3025 zł brutto za miesiąc oraz premie, dodatki za pracę na II oraz III zmianie (możliwy zarobek miesięczny nawet do 4134 zł brutto),
premię za polecenie pracownika do pracy - do 1000 zł brutto,
pracę na pełen etat, w systemie trzyzmianowym,
możliwość bezpośredniego zatrudnienia u klienta,
terminową wypłatę wynagrodzenia,
pracę na rzecz renomowanej firmy, uznanego producenta wyrobów medycznych,
pracę w czystych, higienicznych warunkach.