BRANŻE
ID:253538

Operator produkcji / Czechy Lipovka

Numer referencyjny: a0t4H00000sNaYyQAK

Aktualnie dla naszego Klienta poszukujemy osób na stanowisko:

Miejsce pracy: Lipovka, Rychnov nad Kněžnou

Obowiązki:
  • obsługa maszyn produkcyjnych, obsługa wtryskarek, montaż, ustawianie paramentów na maszynie.
Wymagania:
  • mile widziane doświadczenie w pracy na produkcji,
  • motywacja,
  • dyspozycyjność do pracy 3-zmianowej,
  • chęć do podjęcia pracy na stałe,
  • zaangażowanie w swoje obowiązki.
Oferujemy:
  • umowę o pracę bezpośrednio z naszym klientem Czeskim,
  • pracę na terenie Czech,
  • pracę w systemie zmianowym,
  • bezpłatne dojazdy z : Krosnowic, Kłodzka, Nowej Rudy, Słupca, Polanicy, Dusznik, Kudowy, Bystrzycy, Domaszkowa, Goworowa, Międzylesia.
Za proces rekrutacyjny odpowiada Małgorzata Skotnicka, tel. +48 795-478-170.

Agencja zatrudnienia Trenkwalder & Partner Sp. z o.o., nr cert. 388.

Obowiązki:obsługa maszyn produkcyjnych, obsługa wtryskarek, montaż, ustawianie paramentów na maszynie.

Wymagania:mile widziane doświadczenie w pracy na produkcji,
motywacja,
dyspozycyjność do pracy 3-zmianowej,
chęć do podjęcia pracy na stałe,
zaangażowanie w swoje obowiązki.

Oferujemy:umowę o pracę bezpośrednio z naszym klientem Czeskim,
pracę na terenie Czech,
pracę w systemie zmianowym,
bezpłatne dojazdy z : Krosnowic, Kłodzka, Nowej Rudy, Słupca, Polanicy, Dusznik, Kudowy, Bystrzycy, Domaszkowa, Goworowa, Międzylesia.