BRANŻE
ID:262329

Operator prasy krawędziowej CNC (k/m)

Numer referencyjny: a0t6N000000B1cuQAC

Firma: Trenkwalder

Miejsce pracy: Golub-Dobrzyń, Toruń, Brodnica

Data publikacji: 2022-01-07

Branża: Produkcja / Przemysł

Rodzaj: Praca stała

Aktualnie dla naszego Klienta poszukujemy osób na stanowisko:

Główne zadania:
  • kontrola stanu maszyny,
  • programowanie urządzenia zgodnie ze zleceniem produkcyjnym,
  • dobór odpowiednich parametrów, oprzyrządowania i szablonów kontrolnych,
  • kontrola procesu gięcia i ewentualne korekty,
  • wykonanie pomiarów zgodnie dokumentacją techniczną,
  • ułożenie części na palecie i odłożenie palety z obrobionymi częściami na wyznaczone miejsce,
  • dbanie o porządek i bezpieczeństwo na stanowisku.
Od Kandydatów oczekujemy:
  • doświadczenia w pracy na podobnym stanowisku,
  • umiejętności programowania maszyny CNC z panelu,
  • posługiwania się narzędziami pomiarowymi,
  • umiejętności czytania rysunku technicznego,
  • uprawnień UDT do obsługi wózków widłowych, suwnicy.
Nasz Klient oferuje:
  • stabilne zatrudnienie na podstawie umowy o pracę,
  • pracę od poniedziałku do piątku - jedna zmiana 6-14 (docelowo 2 lub nawet 3 zmiany),
  • dodatkową osobę na stanowisku - pomocnika operatora,
  • wynagrodzenie podstawowe, system premiowy oraz dodatkowe możliwości zarobku w weekendy,
  • realne możliwości rozwoju, w tym szkolenia oraz kursy UDT,
  • pakiet benefitów: ubezpieczenie medyczne, ubezpieczenie na życie, ZFŚS, upominki świąteczne, bonusy,
  • miejsce pracy: Golub-Dobrzyń.
Rekrutacja odbywa się w trzech etapach:
  • rozmowa telefoniczna z rekruterem,
  • rozmowa on-line z pracodawcą,
  • spotkanie z pracodawcą przy maszynie i rozmowa, podczas której przekazywana będzie decyzja i ewentualnie oferta.
Uprzejmie prosimy o aplikację osób zdecydowanych, nastawionych na długą współpracę. Prosimy o przesłanie CV wraz ze zgodą na przetwarzanie danych. Jednocześnie zastrzegamy sobie prawo skontaktowania się tylko z wybranymi kandydatami.

Agencja zatrudnienia Trenkwalder & Partner Sp. z o.o., nr cert. 388.

Główne zadania:kontrola stanu maszyny,
programowanie urządzenia zgodnie ze zleceniem produkcyjnym,
dobór odpowiednich parametrów, oprzyrządowania i szablonów kontrolnych,
kontrola procesu gięcia i ewentualne korekty,
wykonanie pomiarów zgodnie dokumentacją techniczną,
ułożenie części na palecie i odłożenie palety z obrobionymi częściami na wyznaczone miejsce,
dbanie o porządek i bezpieczeństwo na stanowisku.

Od Kandydatów oczekujemy:doświadczenia w pracy na podobnym stanowisku,
umiejętności programowania maszyny CNC z panelu,
posługiwania się narzędziami pomiarowymi,
umiejętności czytania rysunku technicznego,
uprawnień UDT do obsługi wózków widłowych, suwnicy.

Nasz Klient oferuje:stabilne zatrudnienie na podstawie umowy o pracę,
pracę od poniedziałku do piątku - jedna zmiana 6-14 (docelowo 2 lub nawet 3 zmiany),
dodatkową osobę na stanowisku - pomocnika operatora,
wynagrodzenie podstawowe, system premiowy oraz dodatkowe możliwości zarobku w weekendy,
realne możliwości rozwoju, w tym szkolenia oraz kursy UDT,
pakiet benefitów: ubezpieczenie medyczne, ubezpieczenie na życie, ZFŚS, upominki świąteczne, bonusy,
miejsce pracy: Golub-Dobrzyń.

Rekrutacja odbywa się w trzech etapach:rozmowa telefoniczna z rekruterem,
rozmowa on-line z pracodawcą,
spotkanie z pracodawcą przy maszynie i rozmowa, podczas której przekazywana będzie decyzja i ewentualnie oferta.