BRANŻE
ID:253912

Operator obsługujący wózki wysokiego składowania i/lub wózki widłowe

Numer referencyjny: a0t4H00000sNgEGQA0

Aktualnie dla naszego Klienta poszukujemy osób na stanowisko:

Miejsce pracy: Wrocław, Nowa Wieś Wrocławska, Bielany Wrocławskie

Obowiązki:
  • obsługa sprzętu - skanerów ręcznych,
  • rozładunek i paletyzacja towaru,
  • skanowanie i odkładanie pudeł lub palet,
  • kompletacja zamówień na palety lub pudełka,
  • pakowanie i przygotowywanie towaru do wysyłki,
  • ładowanie towaru,
  • obsługa liczników cykli, okresowych kontroli zapasów i kontroli jakości,
  • konserwacja i czyszczenie magazynu/ów,
  • obsługa wózków widłowych.
Wymagania:
  • doświadczenie w pracy jako operator wózków widłowych,
  • ważne uprawnienia do obsługi wózków widłowych UDT,
  • doświadczenie w pracy w magazynie,
  • dbałość o czystość i porządek w miejscu pracy,
  • mile widziane doświadczenie w pracy z narzędziami logistycznymi oraz WMS,
  • znajomość języka angielskiego na poziomie podstawowym.
Oferujemy:
  • atrakcyjne wynagrodzenie,
  • pracę w dynamicznie rozwijającej się międzynarodowej firmie,
  • możliwości rozwoju oraz awansu,
  • przyjazną atmosferę.
Zainteresowanych prosimy o przesłanie CV lub kontakt pod numerem 605 120 959.

Agencja zatrudnienia Trenkwalder & Partner Sp. z o.o., nr cert. 388.

Obowiązki:obsługa sprzętu - skanerów ręcznych,
rozładunek i paletyzacja towaru,
skanowanie i odkładanie pudeł lub palet,
kompletacja zamówień na palety lub pudełka,
pakowanie i przygotowywanie towaru do wysyłki,
ładowanie towaru,
obsługa liczników cykli, okresowych kontroli zapasów i kontroli jakości,
konserwacja i czyszczenie magazynu/ów,
obsługa wózków widłowych.

Wymagania:doświadczenie w pracy jako operator wózków widłowych,
ważne uprawnienia do obsługi wózków widłowych UDT,
doświadczenie w pracy w magazynie,
dbałość o czystość i porządek w miejscu pracy,
mile widziane doświadczenie w pracy z narzędziami logistycznymi oraz WMS,
znajomość języka angielskiego na poziomie podstawowym.

Oferujemy:atrakcyjne wynagrodzenie,
pracę w dynamicznie rozwijającej się międzynarodowej firmie,
możliwości rozwoju oraz awansu,
przyjazną atmosferę.