BRANŻE
ID:280707

Operator maszyn wykrawających i gnących (m/k) - Niemcy

Numer referencyjny: a0t6N000009OLhhQAG

Firma: Trenkwalder

Miejsce pracy: Niemcy

Data publikacji: 2024-03-01

Branża: Produkcja / Przemysł

Rodzaj: Praca tymczasowa

Aktualnie dla naszego Klienta, który projektuje, produkuje i dostarcza sprężyny, części tłoczone i gięte do niemal wszystkich gałęzi przemysłu na całym świecie, poszukujemy osób na stanowisko:

Zakres obowiązków:
  • obsługa maszyn produkcyjnych, głównie maszyn wykrawających i gnących,
  • kontrola jakości wytwarzanych produktów,
  • dbanie o czystość stanowiska pracy,
  • konserwacja urządzeń oraz maszyn, w tym ustawianie parametrów,
  • prowadzenie dokumentacji produkcyjnej.

Wymagania:
  • minimum roczne doświadczenie w pracy jako operator maszyn,
  • mile widziane doświadczenie przy obsłudze maszyn wykrawających i gnących,
  • wykształcenie techniczne,
  • znajomość języka niemieckiego na poziomie min. A2,
  • posiadanie samochodu w celu dojazdu z miejsca zakwaterowania do pracy,
  • gotowość do pracy w systemie 2-zmianowym.

Oferujemy:
  • umowę o pracę tymczasową na pełen etat, zawieraną z agencją pracy Trenkwalder,
  • stawkę 17-18 euro/h brutto (stawka godzinowa uzależniona od doświadczenia),
  • bezpłatne, komfortowe i bezpieczne zakwaterowanie,
  • dodatkową, bezpłatną polisę ubezpieczeniową, obowiązującą podczas pobytu za granicą,
  • możliwość otrzymania zaliczki,
  • wsparcie koordynatora podczas procesu zatrudnienia i po rozpoczęciu pracy.

Miejsce pracy: Mauer (69256).

Zapraszamy do kontaktu telefonicznego pod numerem 663 301 046.

Agencja zatrudnienia Trenkwalder & Partner Sp. z o.o., nr cert. 388.

obsługa maszyn produkcyjnych, głównie maszyn wykrawających i gnących,
kontrola jakości wytwarzanych produktów,
dbanie o czystość stanowiska pracy,
konserwacja urządzeń oraz maszyn, w tym ustawianie parametrów,
prowadzenie dokumentacji produkcyjnej.

Wymagania:

minimum roczne doświadczenie w pracy jako operator maszyn,
mile widziane doświadczenie przy obsłudze maszyn wykrawających i gnących,
wykształcenie techniczne,
znajomość języka niemieckiego na poziomie min. A2,
posiadanie samochodu w celu dojazdu z miejsca zakwaterowania do pracy,
gotowość do pracy w systemie 2-zmianowym.

Oferujemy:

umowę o pracę tymczasową na pełen etat, zawieraną z agencją pracy Trenkwalder,
stawkę 17-18 euro/h brutto (stawka godzinowa uzależniona od doświadczenia),
bezpłatne, komfortowe i bezpieczne zakwaterowanie,
dodatkową, bezpłatną polisę ubezpieczeniową, obowiązującą podczas pobytu za granicą,
możliwość otrzymania zaliczki,
wsparcie koordynatora podczas procesu zatrudnienia i po rozpoczęciu pracy.