BRANŻE
ID:240107

Operator maszyn w Beek en Donk (Holandia)

Opis firmy:

OTTO Work Force Polska Sp. z o.o. jedna z wiodących firm z branży agencji pracy i doradztwa personalnego oferuje pracę w Polsce i za granicą.
Operator maszyn w Beek en Donk
Miejsce: Bosscheweg 38, Beek en Donk
Rodzaj pracy: Umowa na czas określony

Opis stanowiska:

WARUNKI ZATRUDNIENIA
Co oferujemy:
Atrakcyjne wynagrodzenie 10,88€/godz brutto
Dodatek zmianowy 12,50%
Dla osob mieszkajacych prywatnie zwrot kosztow dojazdu: 0,19€/km
Szkolenie z obslugi maszyn
Mozliwosc awansu!
Dodatek wakacyjny 8% dochodow brutto
Rezerwa na poczet urlopu 10,43% dochodow brutto
COTYGODNIOWA WYPLATA
WYMAGANIA
Wymagania:

Doswiadczenie w pracy jako operator maszyn lub na produkcji mile widziane (nie jest wymagane!)
Znajomosc jezyka angielskiego na poziomie komunikatywnym mile widziana
Dostepnosc do pracy na zmiany oraz w weekendy
Solidnosc w wykonywaniu powierzonych obowiazkow
OPIS STANOWISKA
Praca odbywa sie w systemie jedno-, dwu- lub trzy- zmianowym ( 06.00-14.00,14.00-22.00 oraz 22,00-06,00) i polega na zaladowaniu maszyn stala oraz ich obsludze, a takze dbalosc o porzadek na stanowisku pracy.

Praca wymaga zaangazowania fizycznego, niemniej jednak nie jest bardzo ciezka. Praca odbywa sie w srodowisku halasliwym i czesciowo brudnym – wytwarzanie elementow rusztowan.

INFORMACJE O FIRMIE
Firma Van Thiel United została założona w 1847 roku w Beek en Donk w Holandii.
Od tamtego czasu firma stala sie pionierem w produkcji roznego typu rusztowaniach. Dzieki bogatej historii i nowoczesnych rozwiazaniach firma dziala na rynkach miedzynarodowych i jest liderem w innowacyjnym podejściu dorozwiazan w tym zakresie.