BRANŻE
ID:238283

Operator maszyn sztancujących (wykrojniki przelotowe) - praca w drukarni

Numer referencyjny: a0t5800000FbEmpAAF

Firma: Trenkwalder

Miejsce pracy: Nad Drwiną, Kraków

Data publikacji: 2018-02-05

Branża: Produkcja / Przemysł, Druk / Poligrafia

Rodzaj: Praca stała

Aktualnie dla naszego Klienta poszukujemy osób na stanowisko:

Obowiązki:
  • ustawianie maszyny sztancującej,
  • realizowanie planów produkcyjnych, zgodnie z instrukcjami i procedurami,
  • operowanie maszyną, montaż wykrojników,
  • sprawdzanie list kontrolnych zlecenia,
  • dbanie o jakość wyrobów,
  • dbanie o porządek na miejscu pracy,
  • wypełnianie dokumentacji produkcyjnej.
Wymagania:
  • mile widziane doświadczenie zawodowe zdobyte na stanowisku operatora maszyny sztancującej lub pomocnika operatora,
  • umiejętności i zmysł techniczny,
  • dokładność i sumienność,
  • gotowość do pracy w systemie trzyzmianowym.
Oferujemy:
  • pracę w oparciu o umowę o pracę,
  • stawkę 18 zł/h brutto + do 15% wynagrodzenia zasadniczego premii miesięcznie,
  • pracę w dynamicznie rozwijającej się firmie,
  • możliwość zdobycia doświadczenia.

Obowiązki:ustawianie maszyny sztancującej,
realizowanie planów produkcyjnych, zgodnie z instrukcjami i procedurami,
operowanie maszyną, montaż wykrojników,
sprawdzanie list kontrolnych zlecenia,
dbanie o jakość wyrobów,
dbanie o porządek na miejscu pracy,
wypełnianie dokumentacji produkcyjnej.

Wymagania:mile widziane doświadczenie zawodowe zdobyte na stanowisku operatora maszyny sztancującej lub pomocnika operatora,
umiejętności i zmysł techniczny,
dokładność i sumienność,
gotowość do pracy w systemie trzyzmianowym.

Oferujemy: pracę w oparciu o umowę o pracę,
stawkę 18 zł/h brutto + do 15% wynagrodzenia zasadniczego premii miesięcznie,
pracę w dynamicznie rozwijającej się firmie,