BRANŻE
ID:280593

Operator maszyn produkcyjnych (m/k) - Niemcy

Numer referencyjny: a0t6N000009OE6pQAG

Firma: Trenkwalder

Miejsce pracy: Niemcy

Data publikacji: 2024-02-20

Branża: Produkcja / Przemysł

Rodzaj: Praca stała

Aktualnie dla naszego Klienta, firmy zajmującej się produkcją tektury, poszukujemy osób na stanowisko:

Zakres obowiązków:
  • obsługa maszyn wchodzących w skład linii produkcyjnej (tekturnicy),
  • bieżąca kontrola jakości produkowanych wyrobów,
  • dbanie o porządek na stanowisku pracy,
  • przestrzeganie zasad bezpieczeństwa.

Wymagania:
  • mile widziane doświadczenie techniczne - średnie lub zawodowe,
  • doświadczenie w pracy jako operator maszyn produkcyjnych (mile widziane doświadczenie w obsłudze tekturnicy),
  • komunikatywna znajomość języka niemieckiego,
  • umiejętność szybkiego uczenia się oraz pracy w zespole,
  • motywacja do pracy na produkcji (3 zmiany),
  • mile widziane prawo jazdy kat. B.

Oferujemy:
  • umowę o pracę na pełen etat zawieraną z niemieckim Pracodawcą,
  • stawkę 15 € brutto/h + premie,
  • miesięczne szkolenie z obsługi maszyn w polskim oddziale firmy,
  • zapewnione bezpłatne zakwaterowanie,
  • zapewnione dojazdy z miejsca zakwaterowania do pracy.

Miejsce pracy: Leinefelde (37327).

Osoby zainteresowane prosimy o przesłanie CV. Szczegółowe informacje pod numerem 663 301 046.

Agencja zatrudnienia Trenkwalder & Partner Sp. z o.o., nr cert. 388.

obsługa maszyn wchodzących w skład linii produkcyjnej (tekturnicy),
bieżąca kontrola jakości produkowanych wyrobów,
dbanie o porządek na stanowisku pracy,
przestrzeganie zasad bezpieczeństwa.

Wymagania:

mile widziane doświadczenie techniczne - średnie lub zawodowe,
doświadczenie w pracy jako operator maszyn produkcyjnych (mile widziane doświadczenie w obsłudze tekturnicy),
komunikatywna znajomość języka niemieckiego,
umiejętność szybkiego uczenia się oraz pracy w zespole,
motywacja do pracy na produkcji (3 zmiany),
mile widziane prawo jazdy kat. B.

Oferujemy:

umowę o pracę na pełen etat zawieraną z niemieckim Pracodawcą,
stawkę 15 € brutto/h + premie,
miesięczne szkolenie z obsługi maszyn w polskim oddziale firmy,
zapewnione bezpłatne zakwaterowanie,
zapewnione dojazdy z miejsca zakwaterowania do pracy.