BRANŻE
ID:245035

Operator maszyn (możliwość uzyskania uprawnień)

Numer referencyjny: a0t4H00000ZtnbzQAB

Aktualnie dla naszego Klienta poszukujemy osób na stanowisko:

Miejsce pracy: Buk, Opalenica, Nowy Tomyśl, Poznań

Obowiązki
  • obsługa maszyn oraz nadzorowanie procesu produkcyjnego (przetwórstwo tworzyw sztucznych),
  • obsługa maszyn typu wtryskarki, wytłaczarki, suwnica, wózek widłowy,
  • pomoc w przezbrajaniu stanowisk produkcyjnych.
Wymagania:
  • wykształcenie zasadnicze techniczne,
  • umiejętność czytania rysunku technicznego,
  • ogólna wiedza mechaniczna,
  • dyspozycyjność do pracy 3-zmianowej (4-brygadowej),
  • mile widziana znajomość przetwórstwa tworzyw sztucznych ( w szczególności procesu wtrysku PP, PE).
Oferujemy:
  • umowę o pracę,
  • długofalową współpracę,
  • przeszkolenie stanowiskowe z obsługi maszyn typu: wtryskarki, wytłaczarki, suwnice,
  • możliwość rozwoju oraz atrakcyjne wynagrodzenie (adekwatne do posiadanych kwalifikacji),
  • dofinansowanie do posiłków oraz bogaty pakiet benefitów.
Miejsce pracy: Buk (ok 37 km od Poznania)
Dogodna możliwość dojazdu PKP m.in. Poznań - Buk, Opalenica - Buk, Nowy Tomyśl - Buk.

Obowiązkiobsługa maszyn oraz nadzorowanie procesu produkcyjnego (przetwórstwo tworzyw sztucznych),
obsługa maszyn typu wtryskarki, wytłaczarki, suwnica, wózek widłowy,
pomoc w przezbrajaniu stanowisk produkcyjnych.

Wymagania:wykształcenie zasadnicze techniczne,
umiejętność czytania rysunku technicznego,
ogólna wiedza mechaniczna,
dyspozycyjność do pracy 3-zmianowej (4-brygadowej),
mile widziana znajomość przetwórstwa tworzyw sztucznych ( w szczególności procesu wtrysku PP, PE).

Oferujemy:umowę o pracę,
długofalową współpracę,
przeszkolenie stanowiskowe z obsługi maszyn typu: wtryskarki, wytłaczarki, suwnice,
możliwość rozwoju oraz atrakcyjne wynagrodzenie (adekwatne do posiadanych kwalifikacji),
dofinansowanie do posiłków oraz bogaty pakiet benefitów.