BRANŻE
ID:257856

Operator maszyn (m/k) atrakcyjne wynagrodzenie

Numer referencyjny: a0t4H00000tEzipQAC

Aktualnie dla naszego Klienta poszukujemy osób na stanowisko:

Miejsce pracy: Tarnowo Podgórne, Szamotuły, Poznań, Kaźmierz

Zakres obowiązków:
  • ustawianie/przezbrajanie maszyny pod konkretne zlecenia,
  • wsparcie w kontroli jakości produkowanych wyrobów i ich zgodności ze specyfikacją produktu,
  • pakowanie produktu końcowego,
  • pomoc w konserwacji maszyn,
  • wprowadzanie danych do systemu.
Wymagania:
  • wykształcenie poligraficzne,
  • mile widziane doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku,
  • mile widziane uprawnienia do obsługi wózków widłowych UDT,
  • mile widziane uprawnienia do obsługi wciągarki,
  • otwartość oraz komunikatywność,
  • dyspozycyjność do pracy w systemie zmianowym.
Oferujemy:
  • umowę o pracę,
  • zatrudnienie bezpośrednie u naszego klienta,
  • atrakcyjne wynagrodzenie oraz system premiowy,
  • pracę w systemie 3-zmianowym,
  • pakiet benefitów (13. pensja, szkolenie stanowiskowe, ubezpieczenie na życie, opieka medyczna),
  • możliwość zdobycia doświadczenia w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku,
  • miejsce pracy: Tarnowo Podgórne.
Agencja zatrudnienia Trenkwalder & Partner Sp. z o.o., nr cert. 388

Zakres obowiązków:ustawianie/przezbrajanie maszyny pod konkretne zlecenia,
wsparcie w kontroli jakości produkowanych wyrobów i ich zgodności ze specyfikacją produktu,
pakowanie produktu końcowego,
pomoc w konserwacji maszyn,
wprowadzanie danych do systemu.

Wymagania:wykształcenie poligraficzne,
mile widziane doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku,
mile widziane uprawnienia do obsługi wózków widłowych UDT,
mile widziane uprawnienia do obsługi wciągarki,
otwartość oraz komunikatywność,
dyspozycyjność do pracy w systemie zmianowym.

Oferujemy:umowę o pracę,
zatrudnienie bezpośrednie u naszego klienta,
atrakcyjne wynagrodzenie oraz system premiowy,
pracę w systemie 3-zmianowym,
pakiet benefitów (13. pensja, szkolenie stanowiskowe, ubezpieczenie na życie, opieka medyczna),
możliwość zdobycia doświadczenia w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku,
miejsce pracy: Tarnowo Podgórne.