BRANŻE
ID:262052

Operator maszyn (m/k) - 4200-5500 zł brutto + bezpłatny dojazd

Numer referencyjny: a0t6N000000AMOmQAO

Aktualnie dla naszego Klienta poszukujemy osób na stanowisko:

Miejsce pracy: Wrocław, Dzierżoniów, Strzelin, Oława, Świdnica, Wałbrzych, Strzegom

Obowiązki:
  • obsługa robotów/maszyn w obszarze zautomatyzowanej linii technologicznej,
  • kontrola kluczowych parametrów jakościowych,
  • obsługa systemu SAP.
Wymagania:
  • doświadczenie w obsłudze maszyn/robotów,
  • umiejętność pracy w grupie,
  • chęć pracy w lokalizacji: Nowa Wieś Wrocławska,
  • znajomość MS Office,
  • przestrzeganie standardów bezpieczeństwa,
  • gotowość do pracy w systemie ciągłym, w zmianach 12-godzinnych (w układzie: 2 dniówki, 2 noce, 4 dni wolnego).
Oferujemy:
  • umowę o pracę bezpośrednio z zakładem pracy naszego klienta,
  • atrakcyjne wynagrodzenie zależne od dotychczasowego doświadczenia - 4200 - 5500 zł brutto/miesiąc,
  • zagwarantowany dojazd do i z pracy,
  • prywatną opiekę medyczną (LuxMed),
  • ubezpieczenie na życie i Pracowniczy Program Emerytalny,
  • dofinansowanie do karty sportowej Multisport,
  • pakiet dla rodzica (dodatkowy 4-tygodniowy urlop ojcowski, wyprawka dla noworodka, comiesięczne zaopatrzenie w mleko przez pierwszy rok życia dziecka),
  • dofinansowanie do posiłków,
  • dyżury lekarza w zakładzie.