BRANŻE
ID:273476

Operator maszyn (m/k)

Numer referencyjny: a0t6N000000nMKzQAM

Firma: Trenkwalder

Miejsce pracy: woj. dolnośląskie, Bystrzyca Kłodzka

Data publikacji: 2023-03-24

Branża: Produkcja / Przemysł, Praca fizyczna

Rodzaj: Praca stała

Aktualnie dla naszego Klienta poszukujemy osób na stanowisko:

Miejsce pracy: Bystrzyca Kłodzka

Twoimi zadaniami na tym stanowisku będą:
  • przygotowanie maszyny do produkcji zlecenia zgodnie z planem produkcyjnym,
  • kontrola poprawności produktu zgodnie z kartą wyrobu,
  • realizacja zlecenia zgodnie z przygotowanym planem produkcyjnym,
  • raportowanie kontroli produkowanego wyrobu w systemie OMP,
  • organizacja nadzór i kontrola podległych pracowników,
  • nadzór i kontrola stanu technicznego maszyny.
Jesteś dobrym kandydatem, jeśli posiadasz:
  • wykształcenie minimum zawodowe (mile widziane techniczne),
  • minimum roczne doświadczenie w samodzielnej obsłudze maszyn,
  • chęć do nauki i łatwość przyswajania wiedzy,
  • umiejętność czytania schematów konstrukcji opakowań,
  • odpowiedzialność, sumienność, uczciwość,
  • umiejętność pracy w zespole,
  • dyspozycyjność do pracy 3-zmianowej.
Oferujemy:
  • atrakcyjne wynagrodzenie,
  • dodatki zmianowe,
  • system premiowy,
  • benefity,
  • możliwość nauki i rozwoju.
Więcej informacji o tym stanowisku możesz uzyskać dzwoniąc pod nr : 663-799-001.

Agencja zatrudnienia Trenkwalder & Partner Sp. z o.o., nr cert. 388.

Twoimi zadaniami na tym stanowisku będą:przygotowanie maszyny do produkcji zlecenia zgodnie z planem produkcyjnym,
kontrola poprawności produktu zgodnie z kartą wyrobu,
realizacja zlecenia zgodnie z przygotowanym planem produkcyjnym,
raportowanie kontroli produkowanego wyrobu w systemie OMP,
organizacja nadzór i kontrola podległych pracowników,
nadzór i kontrola stanu technicznego maszyny.

Jesteś dobrym kandydatem, jeśli posiadasz:wykształcenie minimum zawodowe (mile widziane techniczne),
minimum roczne doświadczenie w samodzielnej obsłudze maszyn,
chęć do nauki i łatwość przyswajania wiedzy,
umiejętność czytania schematów konstrukcji opakowań,
odpowiedzialność, sumienność, uczciwość,
umiejętność pracy w zespole,
dyspozycyjność do pracy 3-zmianowej.

Oferujemy:atrakcyjne wynagrodzenie,
dodatki zmianowe,
system premiowy,
benefity,
możliwość nauki i rozwoju.