BRANŻE
ID:265355

Operator maszyn (m/k)

Numer referencyjny: a0t4H00000sNx6oQAC

Firma: Trenkwalder

Miejsce pracy: Września, Słupca, Nekla

Data publikacji: 2022-05-04

Branża: Produkcja / Przemysł

Rodzaj: Praca tymczasowa

Aktualnie dla naszego Klienta poszukujemy osób na stanowisko:

Obowiązki:
  • obsługa maszyn produkcyjnych,
  • nadzorowanie pracy maszyn,
  • zapewnianie ciągłości procesu produkcyjnego,
  • przygotowywanie materiałów do produkcji.
Wymagania:
  • umiejętność pracy zespołowej,
  • gotowość do pracy w systemie zmianowym,
  • mile widziane doświadczenie przy obsłudze maszyn.
Oferujemy:
  • umowę o pracę tymczasową,
  • możliwość nawiązania długofalowej współpracy,
  • pracę w systemie ciągłym - 3 dni pracy, 3 dni wolnego,
  • pracę w godzinach 6:00-18:00, 18:00-6:00,
  • przeszkolenie stanowiskowe,
  • możliwość rozwoju w międzynarodowej firmie.
Agencja zatrudnienia Trenkwalder & Partner Sp. z o.o., nr cert. 388.

Obowiązki:obsługa maszyn produkcyjnych,
nadzorowanie pracy maszyn,
zapewnianie ciągłości procesu produkcyjnego,
przygotowywanie materiałów do produkcji.

Wymagania:umiejętność pracy zespołowej,
gotowość do pracy w systemie zmianowym,
mile widziane doświadczenie przy obsłudze maszyn.

Oferujemy:umowę o pracę tymczasową,
możliwość nawiązania długofalowej współpracy,
pracę w systemie ciągłym - 3 dni pracy, 3 dni wolnego,
pracę w godzinach 6:00-18:00, 18:00-6:00,
przeszkolenie stanowiskowe,
możliwość rozwoju w międzynarodowej firmie.