BRANŻE
ID:251901

Operator maszyn (m/k)

Numer referencyjny: a0t4H00000knlHVQAY

Firma: Trenkwalder

Miejsce pracy: Środa Śląska, Lubin, Legnica

Data publikacji: 2020-03-18

Branża: Produkcja / Przemysł

Rodzaj: Praca stała

Trenkwalder jest jednym z liderów w branży HR w Polsce, specjalizując się w rekrutacjach stałych, tymczasowych, outsourcingu i doradztwie personalnym. Trenkwalder należy do Grupy Trenkwalder International AG, która od ponad 30 lat świadczy usługi HR w 17 krajach Europy, wspierając Kandydatów i firmy w realizacji ich celów zawodowych i biznesowych.

Aktualnie dla naszego Klienta poszukujemy osób na stanowisko:

Obowiązki:
  • odpowiedzialność za optymalną pracę urządzeń, w tym prowadzenie kontroli procesu,
  • powlekanie katalizatorów zgodnie z przyjętymi normami,
  • ocena analiz laboratoryjnych (umiejętność do przyuczenia) oraz podejmowanie niezbędnych czynności w celu utrzymania jakości produktu,
  • prowadzenie bieżących rozliczeń w SAP,
  • odpowiedzialność za bezpieczeństwo w miejscu pracy,
  • współpraca z działem utrzymania ruchu w celu zapewnienia dostępności urządzeń produkcyjnych.
Wymagania:
  • wykształcenie podstawowe / średnie / zasadnicze zawodowe,
  • gotowość do podjęcia pracy w systemie czterobrygadowym,
  • podstawowa wiedza z zakresu obsługi komputera (Excel, Word),
  • dokładność w działaniu,
  • komunikatywność, umiejętność pracy w grupie,
  • chęć do podjęcia pracy pracy w okolicach Środy Śląskiej.
Oferujemy:
  • zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę na pełen etat,
  • atrakcyjne zarobki podstawowe, premie, dodatki za godziny nocne oraz za system czterobrygadowy,
  • bezpłatny transport na liniach:
  • Wrocław - Wróblowice - Błonie - Źródła - Komorniki,
  • Wołów - Żerkówek - Brzeg Dolny - Głoska - Klęka - Miękinia - Kadłub - Święte,
  • Udanin - Jarostów - Ujazd Górny - Karnice - Ujazd Dolny - Michałów - Cesarzowice - Kulin - Rakoszyce - Kryniczno - Święte,
  • Sobótka, Garncarsko, Maniów, Mietków, Wawrzeńczyce, Paździorno, Kostomłoty, Samborz, Piersno, Cesarzowice, Ciechów, Święte, Komorniki,
  • Rzeczyca, Brodno, Szczepanów, Przedmoście, Święte,
  • Lubin, Osiek, Miłosna, Gogołowice, Lisowice, Prochowice, Kawice, Mazurowice, Malczyce, Wilczków, Środa Śląska, Komorniki,
  • Legnica, Kunice, Spalona, Golanka Górna, Golanka Dolna, Prochowice, Kawice, Mazurowice, Rusko, Wilczków, Ogrodnica, Środa Śląska, Komorniki, Święte,
  • darmową opiekę medyczną,
  • dofinansowanie do posiłków,
  • dofinansowanie do karty multisport,
  • bony, okazjonalne prezenty,
  • przyuczenie do stanowiska,
  • miła atmosferę w pracy.

Obowiązki:odpowiedzialność za optymalną pracę urządzeń, w tym prowadzenie kontroli procesu,
powlekanie katalizatorów zgodnie z przyjętymi normami,
ocena analiz laboratoryjnych (umiejętność do przyuczenia) oraz podejmowanie niezbędnych czynności w celu utrzymania jakości produktu,
prowadzenie bieżących rozliczeń w SAP,
odpowiedzialność za bezpieczeństwo w miejscu pracy,
współpraca z działem utrzymania ruchu w celu zapewnienia dostępności urządzeń produkcyjnych.

Wymagania:wykształcenie podstawowe / średnie / zasadnicze zawodowe,
gotowość do podjęcia pracy w systemie czterobrygadowym,
podstawowa wiedza z zakresu obsługi komputera (Excel, Word),
dokładność w działaniu,
komunikatywność, umiejętność pracy w grupie,
chęć do podjęcia pracy pracy w okolicach Środy Śląskiej.

Oferujemy:zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę na pełen etat,
atrakcyjne zarobki podstawowe, premie, dodatki za godziny nocne oraz za system czterobrygadowy,
bezpłatny transport na liniach:
Wrocław - Wróblowice - Błonie - Źródła - Komorniki,
Wołów - Żerkówek - Brzeg Dolny - Głoska - Klęka - Miękinia - Kadłub - Święte,
Udanin - Jarostów - Ujazd Górny - Karnice - Ujazd Dolny - Michałów - Cesarzowice - Kulin - Rakoszyce - Kryniczno - Święte,
Sobótka, Garncarsko, Maniów, Mietków, Wawrzeńczyce, Paździorno, Kostomłoty, Samborz, Piersno, Cesarzowice, Ciechów, Święte, Komorniki,
Rzeczyca, Brodno, Szczepanów, Przedmoście, Święte,
Lubin, Osiek, Miłosna, Gogołowice, Lisowice, Prochowice, Kawice, Mazurowice, Malczyce, Wilczków, Środa Śląska, Komorniki,
Legnica, Kunice, Spalona, Golanka Górna, Golanka Dolna, Prochowice, Kawice, Mazurowice, Rusko, Wilczków, Ogrodnica, Środa Śląska, Komorniki, Święte,
darmową opiekę medyczną,
dofinansowanie do posiłków,
dofinansowanie do karty multisport,
bony, okazjonalne prezenty,
przyuczenie do stanowiska,
miła atmosferę w pracy.