BRANŻE
ID:245175

Operator maszyn i urządzeń

Numer referencyjny: a0t4H00000ZtqASQAZ

Firma: Trenkwalder

Miejsce pracy: woj. pomorskie, Tuchom

Data publikacji: 2019-02-08

Branża: Produkcja / Przemysł

Rodzaj: Praca tymczasowa

Aktualnie dla naszego Klienta poszukujemy osób na stanowisko:

Miejsce pracy: Tuchom

Obowiązki:
  • praca przy produkcji wymienników ciepła: montaż pakietów,
  • obsługa narzędzi pomiarowych,
  • obsługa celi laserowej (spawa robot, należy uruchomić program z poziomu komputera),
  • sprawdzanie jakości półproduktów oraz produktów powstających w trakcie procesu produkcji.
Wymagania:
  • gotowość do pracy 3-zmianowej,
  • doświadczenie w pracy na produkcji jako operator różnego rodzaju maszyn i urządzeń (maszyny zautomatyzowane),
  • umiejętność czytania rysunku technicznego,
  • umiejętność posługiwania się narzędziami kontrolno-pomiarowymi,
  • wykształcenie średnie techniczne,
  • mile widziana umiejętność czytania rysunku technicznego.
Oferujemy:
  • stabilne warunki zatrudnienia - umowę o pracę,
  • bogaty pakiet prywatnej opieki medycznej dla pracownika i jego rodziny,
  • możliwość rozwoju zawodowego.

Obowiązki:praca przy produkcji wymienników ciepła: montaż pakietów,
obsługa narzędzi pomiarowych,
obsługa celi laserowej (spawa robot, należy uruchomić program z poziomu komputera),
sprawdzanie jakości półproduktów oraz produktów powstających w trakcie procesu produkcji.

Wymagania:gotowość do pracy 3-zmianowej,
doświadczenie w pracy na produkcji jako operator różnego rodzaju maszyn i urządzeń (maszyny zautomatyzowane),
umiejętność czytania rysunku technicznego,
umiejętność posługiwania się narzędziami kontrolno-pomiarowymi,
wykształcenie średnie techniczne,
mile widziana umiejętność czytania rysunku technicznego.

Oferujemy:stabilne warunki zatrudnienia - umowę o pracę,
bogaty pakiet prywatnej opieki medycznej dla pracownika i jego rodziny,
możliwość rozwoju zawodowego.