BRANŻE
ID:278922

Operator maszyn CNC (m/k)

Numer referencyjny: a0t6N000009MZgHQAW

Aktualnie dla naszego Klienta, firmy zajmującej się produkcją precyzyjnych elementów mechanicznych z różnych materiałów przy użyciu najnowocześniejszych frezarek i tokarek CNC (maszyny 3/5-osiowe, bez akordu), poszukujemy osób na stanowisko:

Zakres obowiązków:
  • ustawianie maszyn,
  • odczytywanie programów,
  • mocowanie części,
  • ustawianie punktu zerowego,
  • sprawdzanie elementów obrabianych względem rysunku.

Wymagania:
  • ukończone szkolenie LAP/FS, pożądana znajomość frezowania i toczenia CNC,
  • mile widziana znajomość sterowania CNC (Heidenhain i Siemens),
  • gotowość do pracy zmianowej (atrakcyjny model 2-zmianowy - co 2 tygodnie tylko 4 dni robocze),
  • samodzielność w pracy,
  • elastyczność i umiejętność pracy w zespole,
  • zrozumienie zagadnień technicznych,
  • zmysł techniczny,
  • wymagane prawo jazdy B i własny samochód,
  • języki niemiecki do komunikacji ze współpracownikami (co najmniej B1 lub wyższy).

Oferujemy:
  • długoterminowe zatrudnienie - po 12 miesiącach istnieje możliwość przejścia w struktury firmy naszego Klienta,
  • wynagrodzenie w wysokości 2.000€ netto miesięcznie (2.600€ brutto miesięcznie),
  • pomagamy w znalezieniu zakwaterowania.

Agencja zatrudnienia Trenkwalder & Partner Sp. z o.o., nr cert. 388.

ustawianie maszyn,
odczytywanie programów,
mocowanie części,
ustawianie punktu zerowego,
sprawdzanie elementów obrabianych względem rysunku.

Wymagania:

ukończone szkolenie LAP/FS, pożądana znajomość frezowania i toczenia CNC,
mile widziana znajomość sterowania CNC (Heidenhain i Siemens),
gotowość do pracy zmianowej (atrakcyjny model 2-zmianowy - co 2 tygodnie tylko 4 dni robocze),
samodzielność w pracy,
elastyczność i umiejętność pracy w zespole,
zrozumienie zagadnień technicznych,
zmysł techniczny,
wymagane prawo jazdy B i własny samochód,
języki niemiecki do komunikacji ze współpracownikami (co najmniej B1 lub wyższy).

Oferujemy:

długoterminowe zatrudnienie - po 12 miesiącach istnieje możliwość przejścia w struktury firmy naszego Klienta,
wynagrodzenie w wysokości 2.000€ netto miesięcznie (2.600€ brutto miesięcznie),
pomagamy w znalezieniu zakwaterowania.