BRANŻE
ID:244720

Operator maszyn

Numer referencyjny: a0t5800000ZsqRsAAJ

Firma: Trenkwalder

Miejsce pracy: woj. kujawsko-pomorskie, Inowrocław

Data publikacji: 2019-01-11

Branża: Administracja biurowa

Rodzaj: Praca dodatkowa

Aktualnie dla naszego Klienta poszukujemy osób na stanowisko:

Miejsce pracy: Inowrocław

Obowiązki:
  • obsługa urządzeń produkcyjnych zgodnie z obowiązującymi procedurami,
  • obsługa instalacji produkcyjnych,
  • terminowość wykonywanych zadań,
  • pomiar produktu zgodnie z dokumentacją jakościową,
  • przestrzeganie przepisów BHP i jakościowych.
Wymagania:
  • wykształcenie średnie lub zawodowe techniczne,
  • mile widziane doświadczenie w przemyśle chemicznym,
  • gotowość do pracy na 3 zmiany,
  • umiejętność szybkiego uczenia się,
  • uprawnienia do kierowania wózkami widłowymi będą dodatkowym atutem,
  • chęci i motywacja do pracy.
Oferujemy:
  • pakiet szkoleń na początku zatrudnienia,
  • przygotowanie do pracy,
  • stabilne zatrudnienie w ramach umowy o pracę,
  • możliwość rozwoju w strukturach firmy.

Obowiązki:obsługa urządzeń produkcyjnych zgodnie z obowiązującymi procedurami,
obsługa instalacji produkcyjnych,
terminowość wykonywanych zadań,
pomiar produktu zgodnie z dokumentacją jakościową,
przestrzeganie przepisów BHP i jakościowych.

Wymagania:wykształcenie średnie lub zawodowe techniczne,
mile widziane doświadczenie w przemyśle chemicznym,
gotowość do pracy na 3 zmiany,
umiejętność szybkiego uczenia się,
uprawnienia do kierowania wózkami widłowymi będą dodatkowym atutem,
chęci i motywacja do pracy.

Oferujemy:pakiet szkoleń na początku zatrudnienia,
przygotowanie do pracy,
stabilne zatrudnienie w ramach umowy o pracę,
możliwość rozwoju w strukturach firmy.