BRANŻE
ID:280760

Operator linii produkcyjnej (m/k)

Numer referencyjny: a0t6N000009O1AwQAK

Firma: Trenkwalder

Miejsce pracy: woj. podkarpackie, Jasionka

Data publikacji: 2024-03-05

Branża: Produkcja / Przemysł

Rodzaj: Praca stała

Obecnie prowadzimy rekrutację do nowo otwartej hali produkcyjnej w Jasionce na stanowisko:

Zadania na stanowisku:
  • montaż i kontrola jakości modułów paliwowych,
  • obsługa komputera w zakresie kontrolowania i wprowadzania parametrów,
  • przestrzeganie przepisów BHP, ppoż. itp.,
  • dbałość o porządek na stanowisku pracy.

Nasze wymagania:
  • motywacji i chęci do pracy,
  • zaangażowania w powierzone obowiązki,
  • gotowości do pracy w systemie 4-brygadowym i 3-zmianowym,
  • doświadczenie na podobnym stanowisku mile widziane.

Co możemy zaoferować?
  • wynagrodzenie zawsze na czas, bogaty pakiet socjalny i premie,
  • pracę w systemie zmianowym,
  • możliwość stałego zatrudnienia w nowoczesnej firmie produkcyjnej z branży automotive,
  • pracę w bezpiecznym i przyjaznym środowisku,
  • zatrudnienie na umowę o pracę na pełen etat.

Jeżeli zainteresowała Cię poniższa oferta- zapraszamy do wysłania CV.

Bliższe informacje pod numerem telefonu 694 480 385.
Agencja Zatrudnienia Trenkwalder & Partner Sp. z o.o., nr cert. 388.

montaż i kontrola jakości modułów paliwowych,
obsługa komputera w zakresie kontrolowania i wprowadzania parametrów,
przestrzeganie przepisów BHP, ppoż. itp.,
dbałość o porządek na stanowisku pracy.

motywacji i chęci do pracy,
zaangażowania w powierzone obowiązki,
gotowości do pracy w systemie 4-brygadowym i 3-zmianowym,
doświadczenie na podobnym stanowisku mile widziane.

wynagrodzenie zawsze na czas, bogaty pakiet socjalny i premie,
pracę w systemie zmianowym,
możliwość stałego zatrudnienia w nowoczesnej firmie produkcyjnej z branży automotive,
pracę w bezpiecznym i przyjaznym środowisku,