BRANŻE
ID:260954

Operator linii produkcyjnej i transportu wewnętrznego UDT

Numer referencyjny: a0t6N000000AfEqQAK

Aktualnie dla naszego Klienta poszukujemy osób na stanowisko:

Miejsce pracy: Konopnica, Rawa Mazowiecka

Opis stanowiska:
  • załadunek i rozładunek towarów z samochodów,
  • odbieranie gotowych produktów z linii produkcyjnej,
  • dowożenie komponentów do linii produkcyjnej,
  • obsługa obszaru pakowania,
  • kontrola jakości procesu i produktu na wydzielonym obszarze.
Wymagania:
  • uprawnienia wydane przez UDT - warunek konieczny,
  • samodzielność, zaangażowanie, podejmowanie inicjatywy,
  • mile widziane doświadczenie na podobnym stanowisku.
Oferujemy:
  • pracę w miejscowości Konopnica,
  • zatrudnienie na podstawie umowy o pracę, bezpośrednio u pracodawcy,
  • niezbędne narzędzia pracy,
  • atrakcyjne wynagrodzenie uzależnione od doświadczenia zawodowego,
  • premię kwartalną,
  • pracę w systemie 3-zmianowym (6-14-22), w okresie letnim również w soboty,
  • fundusz socjalny, np. świadczenia świąteczne,
  • uczestnictwo w realizacji prestiżowych projektów budowlanych,
  • możliwość przystąpienia do grupowego ubezpieczenia na życie,
  • pracę w zgranym i dynamicznym zespole pracowników,
  • codzienne wsparcie przełożonego i współpracowników.
Za proces rekrutacyjny odpowiada konsultant Aleksandra Świeca, tel. 605 121 248. Zapraszamy do naszego biura w Gliwicach, ul. Korfantego 25/2, piętro 1. Czynne od poniedziałku do piątku, w godzinach 08:00-15:00.

Agencja zatrudnienia Trenkwalder & Partner Sp. z o.o., nr cert. 388

Opis stanowiska:załadunek i rozładunek towarów z samochodów,
odbieranie gotowych produktów z linii produkcyjnej,
dowożenie komponentów do linii produkcyjnej,
obsługa obszaru pakowania,
kontrola jakości procesu i produktu na wydzielonym obszarze.

Wymagania:uprawnienia wydane przez UDT - warunek konieczny,
samodzielność, zaangażowanie, podejmowanie inicjatywy,
mile widziane doświadczenie na podobnym stanowisku.

Oferujemy:pracę w miejscowości Konopnica,
zatrudnienie na podstawie umowy o pracę, bezpośrednio u pracodawcy,
niezbędne narzędzia pracy,
atrakcyjne wynagrodzenie uzależnione od doświadczenia zawodowego,
premię kwartalną,
pracę w systemie 3-zmianowym (6-14-22), w okresie letnim również w soboty,
fundusz socjalny, np. świadczenia świąteczne,
uczestnictwo w realizacji prestiżowych projektów budowlanych,
możliwość przystąpienia do grupowego ubezpieczenia na życie,
pracę w zgranym i dynamicznym zespole pracowników,
codzienne wsparcie przełożonego i współpracowników.